Kto zostanie Bibliotekarzem Roku 2018/2019?

Rusza konkurs, którego celem jest wyłonienie najbardziej cenionego i kreatywnego bibliotekarza szkolnego. Składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to weryfikacja zgłoszeń. W drugim nastąpi ocena kandydatów. Zajmie się tym komisja konkursowa.

 

Osoba zgłoszona do konkursu musi być zatrudniona na stanowisku merytorycznym w jednej z bibliotek szkolnych na terenie miasta Ełku oraz posiadać co najmniej 2-letni staż pracy w bibliotece szkolnej. We wniosku należy wskazać konkretne dokonania kandydata, które w znaczący sposób usprawniły działania biblioteki, bądź przyczyniły się do jej lepszego postrzegania w środowisku szkolnym oraz miały na celu popularyzację czytelnictwa wśród młodzieży i pracowników szkoły.

 

Swoich kandydatów do konkursu może zgłosić społeczność szkolna przy uwzględnieniu opinii samorządu uczniowskiego i rady pedagogicznej, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku. Tam znajduje się również oświadczenie kandydata i Regulamin. Konkurs potrwa do 15 marca.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015