Łańcuch światła dla strajkujących nauczycieli

W Parku Solidarności w Ełku odbędzie się dzisiaj spotkanie wyrażające poparcie dla strajkujących nauczycieli i podsumowujące pierwszy tydzień strajku. Uczestnicy spotkają się o godz. 19 przy pomniku Poległym za Wolną i Niezawisłą Polskę.

 

– Podsumujmy nasz pierwszy tydzień strajku, podzielmy się swoimi spostrzeżeniami – zachęcają do udziału organizatorzy. – Wszelkie symbole partyjne zostawiamy w domu. Bądźmy razem.

 

Spotkanie potrwa do godz. 19.30.

 

tt

18 odpowiedzi na “Łańcuch światła dla strajkujących nauczycieli”

 1. Nauczyciel pisze:

  JAK NIE WALCZYSZ DZIŚ NIE PŁACZ JUTRO – nasze ełckie hasło strajkujących

 2. m3 pisze:

  … co ja mogę powiedzieć . Tragedia z tymi nauczycielami …
  ciągle jestem przeciwny strajkowi … najbliżsi znajomi nauczyciele też, tylko tego głośno nie mówią. Niech strajkujący pokażą swoje PIT-y. Ja osobiście jestem za podwyżką- 40 h tygodniem pracy – likwidacją karty nauczyciela , wakacjami itp…. i wtedy tak należy się w 101 %.

 3. Krowa i świnia pisze:

  I dzieci też bez Wakacji, i rodzice laba 🙂 biorą urlopy i odpoczywają w domu a dziecko po 10 godzin w przedszkolu albo cały dzień w szkole potem na zajęcie dodatkowe i żyć nie umierać. Nauczyciele, żal pisać same debile… A powierzacie im swoje największe skarby – Wasze Królewny i Rycerzy cudownych. Serio i nie boicie się Ale plujecie im w twarz. Brawo społeczeństwo, kochani rodzice. Tacy cudowni… Heh brawoooo dla rodziców…

 4. m3 pisze:

  o czym ty piszesz ? zastanów się raz jeszcze przeczytaj post , zastanów się , potem komentuj … jak czytam to faktycznie nie tysiąc a więcej im się należy żeby takich wypowiedzi było jak najmniej .Dzieci do nauczycieli porównujesz … Poważnie ?

 5. Tadeusz. pisze:

  Temu krowie i świni mózg się zlasował.

 6. Kotka pisiora pisze:

  A wam -m3 i Tadeusz,trzeba stwierdzić debilizm pospolity!!!!!

 7. Białe świeczki i pisze:

  „biełyje rozy” – czyli hiPOkryzji POlitycznej c. d.

 8. Agnieszka pisze:

  Jestem rodzicem 5 latki i 3 latki, podczas strajku dzieci są z babcią a ja się zastanawiam nad tym jak wesprzeć panie które pracują z moimi pociechami. Brawo strajkujacy

 9. Pokażcie PITy ! pisze:

  A za PO/PSL to siedzieliście cicho i było OK ?!

 10. Ewa pisze:

  proponuje dla rodziców którzy nie popierają strajk nauczycieli niech zapewnią swoim dzieciom nauczanie w domu już takie jest przyznane przez Ministerstwo Edukacji i niech zobaczą jaka to wspaniała nauka i 24 godz z dzieckiem

 11. Ehh pisze:

  Pokaż PIT nauczycielu a jak mało kasy to pracuj więcej. Ja pracuje 50h tygodniowo żeby mieć więcej

 12. 110 pisze:

  Proponuję w zamian strajk rodziców i nie wysyłanie dzieci na zajęcia dodatkowe (płatne) piłki, baseny lekkoatletyke, szachy itp. Zobaczymy jak będą śpiewać.

 13. m3 pisze:

  HIPOKRYZJA !!!! nauczycielu jestem za podwyżką !!!! raz jeszcze to napiszę – i za 40 h tygodniem pracy – zabraniem przywilejów Karty Nauczyciela , płatnych wakacji , wycieczek , dodatków , 13 , nagród, – pracuj i zarabiaj . a nie twierdzisz że Ci się należy !!!!

 14. m3 pisze:

  ” Kotka pisiora pisze:
  12 kwietnia 2019 o 15:49
  A wam -m3 i Tadeusz,trzeba stwierdzić debilizm pospolity!!!!! ”

  Odpowiedz : Ty tak na serio ?

 15. Jolka pisze:

  Czy to prawda że na łańcuchu światła pojawił się sobowtór prezia.

 16. nauki hauki pisze:

  Skoro policja dostala 650 zl podwyzki, gdzie narazaja swoje zycie. A nauczyciel ma wakacje, ferie, dni swiateczne. 45 minutowa lekcja i rzadaja 1000 zl to znaczy ze to strajk polityczny przed wyborami, Broniarz i spolka chce pokazac destabilizacje w panstwie. Nalezy Wam sie podwyzka ale w granicach zdrowego rozsadku.

 17. weronika pisze:

  Nie dopuscic ucznia do egzaminu to tak jak by lekarz nie udzielil pomocy pacjentowi podczas strajku. Wstydu nie macie, zal mi takich pseudo nauczycieli.

 18. m3 pisze:

  „teroryści :)”

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015