„Lider w EGO” zaprasza na warsztaty kulinarne

Lokalna Grupa Działania „Lider w EGO” zaprasza do udziału w organizowanych w ramach projektu „Kulinarna Akademia Cudów” warsztatach kulinarnych.

 

Projekt realizowany jest we współpracy czterech lokalnych grup działania, a warsztaty skierowane są do przedsiębiorców i osób działających w branży turystycznej: właściciele gospodarstw agroturystycznych, restauratorzy, przedstawiciele samorządów lokalnych i organizacji pozarządowych, twórcy ludowi, przedstawiciele instytucji kulturalnych.

 

W warsztatach mogą wziąć udział mieszkańcy powiatów: ełckiego (z wyjątkiem miasta Ełku), oleckiego i gołdapskiego lub osoby prowadzące działalność na tym obszarze. Warsztaty będą trwały trzy dni. Organizatorzy zapewniają: zwrot kosztów dojazdu, noclegi, wyżywienie.

 

Celem warsztatów będzie nie tylko zdobycie nowych umiejętności kulinarnych, ale również możliwość spopularyzowania turystycznych, opartych na zasobach lokalnych walorów obszaru, promocja istniejących atrakcji, produktów turystycznych oraz ożywienie aktywności i integracji mieszkańców poprzez zaangażowanie liderów społeczności lokalnych w proces promocji obszarów partnerskich.

 

Warsztaty „Kulinarna Akademia Cudów” będą przeprowadzone w dwóch edycjach. Pierwsza odbędzie się w Ciechanowcu w województwie podlaskim w dniach 28 – 30 maja. Druga zaplanowana została w terminie 26 – 28 czerwca, a uczestnicy spotkają się w Ełku. Szczegółowe informacje i formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie interenetowej organizatora – Lider w EGO.

 

tt

2 odpowiedzi na “„Lider w EGO” zaprasza na warsztaty kulinarne”

  1. Darek pisze:

    Te ryby to 70%glowa i trochę ości. Tragedia

  2. j pisze:

    A ucho? Ucho od śledzie się nie liczy?

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015