Logo Ełku przeszło lifting. Nowa promocja miasta.
Prima Aprilis

Logo, które przez ostatnie lata towarzyszyło miastu Ełk, przeszło do historii. Zmieniło się też hasło. Swoją premierę nowości będą miały w rozpoczynającej się kampanii promocyjnej miasta.

 

W doskonale znanym ełczanom logo przybyło kolorów i zmienił się wygląd pierwszej litery w nazwie miasta. Zgodnie z koncepcją opartą na sugestii radnych miasta Ełku, będzie ono nawiązywało do fal jeziora, nad którym położone jest miasto, otaczającej go wody, czystego powietrza i mazurskiego klimatu.

 

 

Oficjalna premiera odświeżonego logo i nowego hasła „Ełk Centrum Mazur” odbędzie się wraz z początkiem tegorocznej kampanii promującej miasto. Na budynkach mijanych przy wjazdach do Ełku pojawią się kolorowe murale informujące gości o tym, jakie wydarzenia odbywają się w Ełku.

 

 

Autorem koncepcji logo miasta i kampanii promocyjnej jest znana i ciesząca się uznaniem nie tylko na lokalnym rynku Agencja Reklamowa Pixel z Ełku.

 

fm

Galeria

18 odpowiedzi na “Logo Ełku przeszło lifting. Nowa promocja miasta.”

 1. Janusz pisze:

  Przepraszam, co miasto chce promować. Zanieczyszczone z bakteriami jezioro, w którym nikt oficjalnie nie powiedział mieszkańcom czy mogą się w nim kąpać. Skoro Rada Miasta debatuje nad tym problemem to oczywiste że coś jest na rzeczy. Co jeszcze miasto ma pokazać te korki na ulicach?

 2. Joanna pisze:

  Czym się to miasto ma pochwalić tym że uciekli wszyscy zdolni młodzi ludzie. Tym że nie powstał żaden zakład pracy z nową technologią
  Tym że
  Powstał McDonald i ogłoszono 60 miejsc katorżniczej pracy. Śmiechu warte.

 3. Grażyna pisze:

  Fajna ta grafika, tylko szkoda że na dzisiaj 🙁

 4. Mieszkaniec pisze:

  Ja zapytam, czym ma się pochwalić to miasto, tym że w 2006 roku było 23 mln długu a reraz jest 100 mln.

 5. Katarzyna pisze:

  DLA MNIE , BARDZO FAJNE LOGO I DOBRY POMYSŁ NA PROMOWANIE MIASTA (jak widać ludziom ciągle się wszystko nie podoba , a sami od siebie pewnie nie dają nic)

 6. Buldupy pisze:

  W artkule nie jest napisane o tym jak źle żyje się w Elk, jak bardzo jest zanieczyszczone jezioro ect. Jest to jedynie opis nowego logo miasta! Czytanie ze zrozumieniem. Dziękuję! Miłego dnia.

 7. Arek pisze:

  Katarzyno nie wiesz co piszesz. Tu wszystko można tylko jednemu Panu. Kiedy młody radny zaproponował swoje pomysły usłyszał że to już funkcjonuje. W UM istnieje zakaz totalny udzielania informacji prasie. Jedyny który ma prawo to robić to skrzrczacy prezio. Nie będę dalej wymieniał.

 8. norma pisze:

  co drugie piętro dobudują ,może ludziom auta pozabierać umiaru moi mili umiaru w krytyce zaproponuj coś

 9. malarski chlap pisze:

  Fale w logo? A nie – zawirowanie?

 10. Matejko-center pisze:

  To logo to namalowały przedszkolaki?

 11. Jan pisze:

  Każde dziecko o poprawnej kresce namaluje takie baloniki, są w Ełku 2 dni w roku i to ma być promocja, czego ? Mamy produkcję balonów w mieście, promujcie produkty Ełckie.

 12. Pracownik pisze:

  Żeby coś promować to trzeba mieć to coś. Od 12 lat nie powstała ani jedna firma z nowoczesną technologia. Można było tam namalować serdelki z kombinatu. Tego Ełk produkuje sporo. Ale dookoła prawie wszędzie to produkują.

 13. Anonim pisze:

  Z czym się kojarzy balon? Odpowiedź która nasuwa się pierwsza: „Zrobić kogoś w balona”. Tak, drodzy ełczanie, robią nas w balona wydając kasę na balony, petardy i głośną muzykę latem i inne niepotrzebne atrakcje, zadłużając niepotrzebnie miasto.

 14. Wyborca pisze:

  Ta Katarzyna to nie katarzyna a preziowy klakier.

 15. Mieszkaniec pisze:

  Wszyscy wiedzą że ktoś miał trudne dzieciństwo i dlatego miasto to baloniki. Piaskownice mostki, kolorowe lampki, linowe parki taplanie w błocie. Idą na to miliony. Żadnych inwestycji. Jeśli powstayby firmy z nowymi technologiami dobrze płacąc to przyjadą do nas do pracy z Białegostoku czy Olsztyna. Nie w głowie komuś dobro mieszkańców. Ja tu rządze i tak będzie jak ja mówię. Dobrze ze chociaż nowa Rada Miasta trochę chce to zmienić.

 16. Malarz pisze:

  Czy można wiedzieć kto dokonał tego liftingu.

 17. Alina mrozy pisze:

  Przeczytałem niedawno że ktoś miał trudne dzieciństwo i oto dowód baloniki na druciku i kolorowe jarmarki.

 18. Joanna pisze:

  To w dalszym ciągu dzieciak. Bo jak nazwać taplanie się w błocie kiedy m8adto stoi na progu bankructwa. W 2006 roku 23 mln długu. W 2019 roku 100 mln. To ci gospodarz.

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Powiat Ełcki Sprzęt komputerowy powędrował do szkół
Nowoczesne laptopy wraz z oprogramowaniem i mobilnym Internetem...
Powiat Ełcki Nowoczesne laptopy trafią do szkół
Powiat ełcki pozyskał grant na zakup czterdziestu nowoczesnych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015