Marcin Kulasek z programem wyborczym w Ełku

Swój program wyborczy zaprezentował dzisiaj w Ełku lider Lewicy Marcin Kulasek. „Jedynka” na liście kandydatów do Sejmu RP ma doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. podczas pracy w Agencji Nieruchomości Rolnej i urzędzie wojewódzkim. Obecnie Marcin Kulasek jest sekretarzem generalnym Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na czym opiera swój program wyborczy? Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

13 odpowiedzi na “Marcin Kulasek z programem wyborczym w Ełku”

 1. ania pisze:

  NIGDY WIĘCEJ POSTKOMUNY. SLD sztandar wyprowadzić.

 2. Obżydliwe pisze:

  Czerwona zaraza znowu podnosi łeb, chyba za mało kasy się nachapali na państwowych stanowiskach. Co oni pieprzą o Pisie przecież razem są przy korycie i chodzą pod rączkę

 3. Artek pisze:

  Popieram poprzednie wpisy nigdy więcej zarazy konistycznej. Te gęby z prezentacji „wiosennego” oszołoma wnuka rabina, pamiętają czasy w których im się wspaniale żyło. Nam niestety nie. Oni dziś obiecują wszystko nawet to że z Kościołem nie walczą. Ich pierwsze propozycje to aborcja na życzenie. Jakby innych problemów nie było. Nigdy!!!

 4. Stef pisze:

  Kolega mówią, a gdzie towarzyszu sekretarz.

 5. wer pisze:

  Gonic postkomune, obiecuja Wam wszystko a za swoich rzadow zostawili dziure budzetowa.

 6. Wyborca Elk pisze:

  W poprzednich wyborach nie przekroczyli progu wyborczego. Teraz jakiś Kulasek czy wnuk rabina maja uzdrowić sytuację. Kpina.

 7. Joanna Elk pisze:

  Kto to wogole jest skąd się wziął i czego chce. Kulasek szerokim łukiem omijal Ełk a teraz po głosy przyjechał. Bezczelność.

 8. Wyborca Baranki pisze:

  Elczanie wiedzą na kogo głosować w wyborach do PE UZYSKAŁA 13.500 glosow. Pokonując wszystkich kandydatów z Ełku. Ile można wierzyć Kossakowskiemu. Biegał po torach i drogach organizował dziesiątki konferencji. Aż wszyscy inwestorzy uciekli z budów. Trasa W budowie Ełk – Szczytno wygląda jak po wojnie. Cicho robotników brak. Taki kabaret odgrywa Pan poseł Kossakowski. Jest po prostu mało wiarygodny. Podobnie pani senator. Nadal nie musi się przed nikim tłumaczyć.

 9. Robert. pisze:

  Nie cierpię komuny i tak zostanie. To większe zło niż. PIS.ZABRALI nam młodość. Panoszyli się jakby świat był ich.Pamietamy o talonach na samochody, o paszportach, kabluj kolegę to dostaniesz, paszport, pamiętamy o ich służbie zdrowia, Kiedy rówieśnicy na zachodzie byli wolni, jeździli samochodami my kupowalismy na raty byle jaki rower. Jesteście potomkami komuny i my to pamiętamy. Nigdy na was nie zagłosujemy.

 10. Wyborca Elk pisze:

  Jakiś kulasek. Jakiś tolwinski marchell. Wychlaj czy wypij nikt już nie wie. maksymowicz z przedzialkiem, cichoń, papka, ludzie skąd to wszystko wylazło. Raptem im Ełk się spodobał. Okleili śliczniuchy swoimi buźkami miasto i myślą że Elczanie ustawia się w kolejce i na nich zagłosują. Pisiory to wogole oszaleli. Jeden nawet wisi w publicznym kiblu. My wiemy na kogo głosować. Umiemy czytać i wiemy kto zadlużył na nasz głos.

 11. Wyborca Elk pisze:

  Dodam że mała litera nazwisk celowo na znak pogardy.Do tej ekipy dodam jeszcze pasławską.

 12. Anonim pisze:

  Nie głosujemy na Kossakowskiego i Kopiczko.

 13. Mieszkańcy osiedla Baranki pisze:

  Elczanie. zagłosujmy zgodnie by mieć mądrego przedstawiciela. Jest to Anna Wojciechowska. Wykształcona, kulturalna i z odpowiednim stażem. Pani Ania to nasza kandydatka.

Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015