Medale dla naszych wioślarzy – świetny występ reprezentacji UKS MOS Ełk w wioślarstwie morskim

Kolejne sukcesy zapisali na swoim koncie podopieczni Marcina Święcińskiego i Sebastiana Kosiorka. Tym razem reprezentanci UKS MOS Ełk świetnie spisali się w Brzeźnie w Gdańsku, gdzie odbyły się I Puchar Polski oraz Regaty Nadziei Olimpijskich „Olimpic Hopes” w wioślarstwie morskim.

 

W barwach ełckiego UKS MOS wystąpili: Łukasz Zub, Szymon Piekarsk, Mateusz Liwoch, Jakub Kosiorek, Jakub Zduniak oraz Antonina Smolańczuk. Dwa medale z Pucharu Polski przywiózł Łukasz Zub. To złoto zdobyte w dójce mix z zawodniczka Poznań Rowing Club oraz srebrny medal w jedynce. Odbywający się w Gdańsku I Puchar Polski był zarazem kwalifikacjami do Mistrzostw Europy, a zwycięscy w konkurencji jedynek oraz dwójek mix z automatu uzyskali kwalifikacje na Mistrzostw Europy w sprincie wioślarskim, które odbędą się 20 i 21 czerwca w Gdańsku.

 

Kolejne dwa medale wywalczyli zawodnicy startujący w regatach Nadziei Olimpijskich „Olimpic Hopes”. Na najwyższym stopniu podium ze złotym medalem miał zaszczyt stanąć Mateusz Liwoch. Tuż za nim w konkurencji dwójek mix juniorów młodszych uplasował się Jakub Zduniak, zdobywając tym samym srebrny medal.

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 53 = 55

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015