Mirosław Radywoniuk przewodniczącym Rady Gminy Ełk

Pierwszą sesję mają za sobą radni Gminy Ełk kadencji 2018 – 2023. Przedstawiciele samorządu gminnego złożyli ślubowanie, odebrali zaświadczenia Gminnej Komisji Wyborczej potwierdzające mandaty i wybrali przewodniczącego rady. Funkcję tę ponownie powierzyli Mirosławowi Radywoniukowi, który pełnił tę funkcję w poprzedniej kadencji. Na wiceprzewodniczących wybrano Elżbietę Lisowską i Dariusza Kordysia.

 

Na pierwszej sesji ślubowanie złożył także Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski.

 

– Zamierzam zrealizować wszystkie postulaty, które przedstawiałem w kampanii wyborczej, podobnie jak zrealizowałem wszystkie obietnice z kampanii w 2014 roku – zapowiedział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

 

mm

Fot.: Urząd Gminy Ełk

13 odpowiedzi na “Mirosław Radywoniuk przewodniczącym Rady Gminy Ełk”

 1. Mariusz Hołod pisze:

  Liczę przede wszystkim na budowę kanalizacji w miejscowości Chruściele . Ta obietnica wyborcza mam nadzieję zostanie zrealizowana . To jest potrzebne dla środowiska i pobliskich jezior . Życzę powodzenia Panie Wójcie w realizacji swoich obietnic . Dał Pan nadzieję w poprzedniej kadencji że to co Pan obiecuje staje się faktem . Liczę że będzie tak dalej . Życzę sukcesów i czekam na rozpoczęcie rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Chruscielach

 2. Mieszkaniec pisze:

  Tu jest różnica pomiędzy nimi Andrukiem i Panem wójtem. Andruk sadzi bratki a pan Wójt Osewski zajął się najpierw sprawami technicznymi. Odczuwamy to na codzień.

 3. J. K Straduny pisze:

  Czy ta trójca kontrkandydatów złożyła gratulacje Panu Osewskiemu?

 4. Straduny pisze:

  Chłop postawny ale równie konkretnie co wyglada to bierze się za robotę, takich włodarzy trzeba w samorządzie – może i obiecuje dużo, ale z której strony nie popatrzeć to swój program realizuje! Powodzenia i gratulacje!

 5. Mieszkańcy gminy pisze:

  Dzięki panie wójcie za przejście w Siedliskach. Zimnołapy z miasta dał plamę ale wiemy ile pan pracy włożył. W gminie w końcu widać zmiany. Miasto stoi w miejscu bo pospólstwo zakochane w kwiatkach. Ale przyjdzie cAs na rozliczenie. Panie wójcie życzymy sukcesów.

 6. ja pisze:

  Przejście w Siedliskach jest przy drodze wojewódzkiej DW656 i przejście wybudował Zarząd Dróg Wojewódzkich, ale przecież nie każdy to musi wiedzieć.

 7. Mieszkańcy Siedliska pisze:

  My mieszkańcy wiem kiedy Pan Osewski zaczął starania o budowę przejścia. Znamy również koszty inwestycji. Wiemy ile zapłaciło Starostwo ile Gmina. Nam adwokat nie jest potrzebny. Wiemy że humorzasty z Ełku nie dał ani grosza a tysiące Ełczan tamtędy przejeżdża. Mógł powiedzieć dorżnałem finansowo miasto i jestem goły.

 8. Mieszkaniec gminy pisze:

  Koszty inwestycji w Siedliskach. 2,5 mln. Pokrywają je urząd Marszałkowski woj WM, GMINA Ełk, I Starostwo powiatowe. Klakierze prezia nie kłam. U niego wszyscy kłamią. Nie dołożył jednego grosza do tej inwestycji.

 9. Jolanta pisze:

  Gdyby Antek był wójtem nie byłoby tej inwestycji. On miał inne cele. Asfalt do siedziby i wodociąg.

 10. Dar. pisze:

  Do tego „ja”. Buraku jeśli nie wiesz nie pisz. Premii nie dostaniesz za kłamstwa.

 11. Antywyborca pisze:

  Ja się pytam gdzie obietnica spełniona w tamtych wyborach no gdzie?mianowicie gdzie jest ta obiecana lampa w bajtkowie 10 która miała oświetlać dzieciom dojście do autobusu szkolnego.teraz brak funduszu czekajcie ludzie do następnych wyborów za xxx lat He he

 12. Janusz. Straduny pisze:

  Lampa obiecana będzie, ale nie od razu wszystko. Ja bym samego dziecka nie puścił nawet żeby było 10 lamp.

 13. Jolk pisze:

  Dziś zobaczyliśmy skończone przejście w Siedliskach. Żaden z poprzedników nie zdobył się by to zrobić.a zimnołapy umył swoje zimne chude łapki od tei ważnej inwestycji.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015