Młodzi ełczanie przejdą szkolenie piłkarskie. Rusza „Akademia Młodych Orłów”.

Rusza nowatorski projekt wzorcowej akademii piłkarskiej dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat „Akademia Młodych Orłów”. Da on młodym ełczanom możliwość otrzymania nieodpłatnego szkolenia piłkarskiego. Rekrutacja do akademii odbędzie się w trakcie Dni Talentu, które odbędą się w dniach 25-27 września na terenie boiska „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku.

 

Zajęcia szkoleniowe odbywać się będą dwa razy w tygodniu w grupach 16-osobowych. Jesienią i wiosną młodzi adepci piłki nożnej szkolić się będą na „Orliku” przy SP4. Zimą przeniosą się do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9. Treningi oparte będą na autorskim programie szkolenia dzieci i młodzieży opracowanym przez Departament Szkolenia i Komisję Techniczną PZPN.

 

Nabór do Akademii Młodych Orłów w postaci testów sprawności fizycznej i piłkarskiej przeprowadzą trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski. Rekrutacja odbędzie się w ramach Dni Talentu w piątek 25 września o godz. 15 oraz w sobotę i niedzielę 26 i 27 września od godz. 11. Przeprowadzone zostaną testy sprawnościowe. Będą to 4 zadania piłkarskie i krótka gra kontrolna.

 

tt

Jedna odpowiedź do “Młodzi ełczanie przejdą szkolenie piłkarskie. Rusza „Akademia Młodych Orłów”.”

  1. max pisze:

    kolejna akademia w Ełku. czy to juz nie zaduzo. rona , ams ,talenty, mks ,golak tez coś założył. bedzie tak jak z mazurem i płomieniem . brak osiągnięć.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015