„Muzyczna opowieść o cyklu życia”

W piątkowy wieczór  (5 lipca b.r.)  przed publicznością zgromadzoną w Ostrokolskim kościele wystąpiła Kari Sal – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która zabrała publiczność w muzyczną podróż po drogach i bezdrożach ludzkiego życia.

 

W trakcie koncertu artystka zaprezentowała utwory z najnowszego albumu „Butterfly”. Poetycko i muzycznie opracowany cykl życia motyla jako metamorfoza życiowej wędrówki człowieka oraz  ulotności i kruchości naszego życia to istota tej płyty, która pięknie wybrzmiała w trakcie koncertu. Każdy ze słuchaczy  miał przestrzeń dla własnych doznań, odczuć i refleksji. Wydarzenie było wyjątkowym przeżyciem artystycznym. Publiczność była poruszona autentycznością i emocjonalnym występem wokalistki, który pięknie dopełniali towarzyszący jej muzycy: Mateusz Kaszuba – pianino, Roman Chraniuk – kontrabas, Dawid Fortuna – perkusja.

 

Inicjatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasze Prostki” wraz z partnerami:  Gminą Prostki oraz Parafią Rzymskokatolicką pw. Św. Antoniego z Padwy w Prostkach. Koncert został zorganizowany w ramach projektu „Muzyczna opowieść o cyklu życia” dofinansowanego ze środków budżetu gminy Prostki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań własnych gminy w 2024 r.

Organizatorzy serdecznie dziękują wykonawcom, uczestnikom koncertu oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

 

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 52 = 53

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

56 − 50 =

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015