Na mapie gminy Ełk pojawi się przychodnia zdrowia

Mieszkańcy gminy Ełk będą mieli swoją przychodnię. Lada dzień funkcjonować zaczną pierwsze pracownie.

 

– Podpisałem umowę z Ełckim Centrum Zdrowia Ełkmed – mówi Tomasz Osewski, wójt gminy Ełk. – Na jej podstawie Ełkmed stanie się przychodnią gminną.

 

Przychodnia mieścić się będzie ulicy Mickiewicza 40, w dawnej siedzibie WKU. Mieszkańcy gminy Ełk skorzystają z jej usług już 16 sierpnia.

 

Wójt Gminy Ełk, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i realizując kolejną przedwyborczą obietnicę, zdecydował się otworzyć gminną przychodnię zdrowia.

 

– Na starcie naszej przychodni będą funkcjonować cztery poradnie – informuje wójt gminy Ełk Tomasz Osewski. – Będą to poradnie: kardiologiczna, ginekologiczno-położnicza, neurologiczna, a także pulmonologiczna. Każda nich poradnia będzie czynna przez dwie godziny po dwa dni w tygodniu. W związku z nasileniem się chorób alergicznych w okresie letnim, zaproponowaliśmy, aby do końca sierpnia w miejsce poradni neurologicznej działała poradnia alergologiczna. Będzie ona czynna we wtorki w godz. 12 – 14 oraz w czwartki w godz. 12 – 14.

 

Szczegółowy harmonogram godzin pracy przychodni i poszczególnych poradni będzie dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Ełk.

 

mm
Fot.: UG Ełk

Jedna odpowiedź do “Na mapie gminy Ełk pojawi się przychodnia zdrowia”

 1. sprawiedliwy napisał(a):

  A dlaczego Panie Wójcie w Ełku? Czyżbyście mieli za mało miejsca w gminie.A wystarczyło zgodzić się na przyłączenie niektórych terenów gminnych do miasta Ełku i byłby problem rozwiązany.A co gmina zrobiła dla mieszkańców miasta? Proponuję aby Pan Wójt spróbował chociaż raz przejechać rowerem odcinek drogi Siedliska -Chrzanowo przecież to jest droga dla samobójców.A tak nie wiele trzeba aby wybudować drogę dla rowerów.Ale gmina chyba wyznaje zasadę „nam tak ale my nie”

 • Nowy chodnik i hydrant w Reglu: lila

  dwoch sie kłóci a trzeci korzysta stolek wojta ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: elek

  Ja bede glosowal na T Andrukiewicza ale modernizac ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: wek

  Panie Prezydencie w Elku potrzeba zlobkow w centru ...

 • Dziesięć filarów Tomasza Andrukiewicza: Anonim

  Yesku Yesku panie U chciałem Pana zapytać, czy t ...

 • Nowy chodnik i hydrant w Reglu: amen

  Wy się wójta nie bójta ! ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015