Na mapie gminy Ełk pojawi się przychodnia zdrowia

Mieszkańcy gminy Ełk będą mieli swoją przychodnię. Lada dzień funkcjonować zaczną pierwsze pracownie.

 

– Podpisałem umowę z Ełckim Centrum Zdrowia Ełkmed – mówi Tomasz Osewski, wójt gminy Ełk. – Na jej podstawie Ełkmed stanie się przychodnią gminną.

 

Przychodnia mieścić się będzie ulicy Mickiewicza 40, w dawnej siedzibie WKU. Mieszkańcy gminy Ełk skorzystają z jej usług już 16 sierpnia.

 

Wójt Gminy Ełk, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i realizując kolejną przedwyborczą obietnicę, zdecydował się otworzyć gminną przychodnię zdrowia.

 

– Na starcie naszej przychodni będą funkcjonować cztery poradnie – informuje wójt gminy Ełk Tomasz Osewski. – Będą to poradnie: kardiologiczna, ginekologiczno-położnicza, neurologiczna, a także pulmonologiczna. Każda nich poradnia będzie czynna przez dwie godziny po dwa dni w tygodniu. W związku z nasileniem się chorób alergicznych w okresie letnim, zaproponowaliśmy, aby do końca sierpnia w miejsce poradni neurologicznej działała poradnia alergologiczna. Będzie ona czynna we wtorki w godz. 12 – 14 oraz w czwartki w godz. 12 – 14.

 

Szczegółowy harmonogram godzin pracy przychodni i poszczególnych poradni będzie dostępny na stronie internetowej Urzędu Gminy Ełk.

 

mm
Fot.: UG Ełk

Jedna odpowiedź do “Na mapie gminy Ełk pojawi się przychodnia zdrowia”

  1. sprawiedliwy pisze:

    A dlaczego Panie Wójcie w Ełku? Czyżbyście mieli za mało miejsca w gminie.A wystarczyło zgodzić się na przyłączenie niektórych terenów gminnych do miasta Ełku i byłby problem rozwiązany.A co gmina zrobiła dla mieszkańców miasta? Proponuję aby Pan Wójt spróbował chociaż raz przejechać rowerem odcinek drogi Siedliska -Chrzanowo przecież to jest droga dla samobójców.A tak nie wiele trzeba aby wybudować drogę dla rowerów.Ale gmina chyba wyznaje zasadę „nam tak ale my nie”

Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Powiat Ełcki W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu
Przekazanie odblasków na potrzeby Komendy Powiatowej Policji w Ełku...
Powiat Ełcki Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej
Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się dziś, w...
Powiat Ełcki Nowa siedziba MOS-u
Podopieczni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku mogą...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015