Na wsi najlepiej – dobre praktyki turystyczne poszukiwane

Ruszyła druga edycja organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”. Celem jest wyłonienie najciekawszych miejsc i atrakcji związanych z turystyką wiejską. Wszystko, by promować dobre praktyki, wymieniać się doświadczeniami i wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz społeczności.

 

Konkurs „Na wsi najlepiej” dedykowany jest ludziom, którzy wykorzystali potencjał i magię obszarów wiejskich do stworzenia niepowtarzalnej oferty turystycznej. Poszukiwane są obiekty oryginalne i wyjątkowe, a zarazem takie, które czerpią z niesamowitej polskiej tradycji. Historie dwunastu zwycięzców stworzą publikację zbierającą dobre praktyki w turystyce wiejskiej, które będą inspirować i zachęcać do wprowadzania własnych pomysłów, tym samym do rozwoju polskiej wsi.

 

Do udziału w konkursie organizatorzy zachęcają właścicieli obiektów turystycznych, podmioty prowadzące działalność turystyczną na wsi, a także regionalne organizacje turystyczne, lokalne organizacje turystyczne oraz instytucje administracji samorządowej czy lokalne grupy działania.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca elektroniczne pod adresem: https://nawsinajlepiej.polska.travel/

Jedna odpowiedź do “Na wsi najlepiej – dobre praktyki turystyczne poszukiwane”

  1. Damian pisze:

    Posluchalismy i Pojechaliśmy, po trzech dniach uciekliśmy. Trzy osoby mają rumień od kleszcza co oznacza w 99,9 % bolerioze. Psa pewnie nie uda się uratować bo oddaje mocz z krwią. Wyjmowalismy mu po kilkanaście kleszczy dziennie. Upały wilgoć. Krzaki leszczynowe których tu pełno to miliony kleszczy. To wasz wiejski urlop. W mieście w którym mieszkamy nie ugryzł nas nigdy kleszcz.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015