Na wsi najlepiej – dobre praktyki turystyczne poszukiwane

Ruszyła druga edycja organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”. Celem jest wyłonienie najciekawszych miejsc i atrakcji związanych z turystyką wiejską. Wszystko, by promować dobre praktyki, wymieniać się doświadczeniami i wspierać lokalnych przedsiębiorców oraz społeczności.

 

Konkurs „Na wsi najlepiej” dedykowany jest ludziom, którzy wykorzystali potencjał i magię obszarów wiejskich do stworzenia niepowtarzalnej oferty turystycznej. Poszukiwane są obiekty oryginalne i wyjątkowe, a zarazem takie, które czerpią z niesamowitej polskiej tradycji. Historie dwunastu zwycięzców stworzą publikację zbierającą dobre praktyki w turystyce wiejskiej, które będą inspirować i zachęcać do wprowadzania własnych pomysłów, tym samym do rozwoju polskiej wsi.

 

Do udziału w konkursie organizatorzy zachęcają właścicieli obiektów turystycznych, podmioty prowadzące działalność turystyczną na wsi, a także regionalne organizacje turystyczne, lokalne organizacje turystyczne oraz instytucje administracji samorządowej czy lokalne grupy działania.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca elektroniczne pod adresem: https://nawsinajlepiej.polska.travel/

Jedna odpowiedź do “Na wsi najlepiej – dobre praktyki turystyczne poszukiwane”

  1. Damian pisze:

    Posluchalismy i Pojechaliśmy, po trzech dniach uciekliśmy. Trzy osoby mają rumień od kleszcza co oznacza w 99,9 % bolerioze. Psa pewnie nie uda się uratować bo oddaje mocz z krwią. Wyjmowalismy mu po kilkanaście kleszczy dziennie. Upały wilgoć. Krzaki leszczynowe których tu pełno to miliony kleszczy. To wasz wiejski urlop. W mieście w którym mieszkamy nie ugryzł nas nigdy kleszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 2 = 8

Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Powiat Ełcki ,,Kangur Matematyczny”
Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu...
Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015