Nabór do miejskich żłobków w Ełku dobiega końca

Jeszcze do piątku 14 czerwca potrwa nabór do miejskich żłobków. W tym roku placówki przyjmą łącznie 171 najmłodszych ełczan.

 

Obecnie w miejskich placówkach opieką obejmujemy łącznie 252 dzieci w wieku od 1 roku do lat 3. Od 1 września na wolne miejsca przyjętych zostanie łącznie 171 maluchów. W żłobku nr 1 opiekę znajdzie 109 małych ełczan, a kolejnych 62 w żłobku nr 2. Karty zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami można składać do 14 czerwca osobiście w siedzibie żłobków, pocztą na adres żłobków, skanem na adres e-mailowy żłobka oraz na elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP: /ZMZElk/SkrytkaESP, jako pismo ogólne do podmiotu publicznego.

 

Do miejskich żłobków po wakacjach pójdą dzieci mieszkające na terenie Ełku. W pierwszej kolejności przyjęte zostaną maluchy, które uzyskają najwyższą liczbę punktów. Te przyznawane są za spełnienie poszczególnych kryteriów. W przypadku, gdy taką samą liczbę punktów otrzyma więcej, niż niż jedno dziecko, o przyjęciu malucha do placówki zadecyduje kolejność złożenia kart. Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do żłobków wywieszone zostaną na drzwiach placówek 24 czerwca o godz. 15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 10 =

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycielek
Cztery nauczycielki otrzymały z rąk Starosty Ełckiego akty nadania...
Powiat Ełcki Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej pozyskał nowy samochód...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy w starostwie
Kolędnicy ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015