NAJPIĘKNIEJSZA WIEŚ I POSESJA W NASZEJ GMINIE EŁK

Masz ładną posesję? Mieszkasz w pięknej wsi? Zgłoś się! Jeszcze tylko do 30 czerwca można zgłosić się do konkursu „Gmina Ełk – piękna i zadbana”, którego celem jest poprawa wyglądu i estetyki terenu wiejskiego.

 

 

Przypomnijmy, że konkurs, który ogłosił Wójt Gminy Ełk obejmuje trzy kategorie:

  • Najpiękniejsza wieś – udział może wziąć każda wieś w Gminie Ełk;
  • Najpiękniejsza posesja – udział może wziąć posesja na terenie wsi, która jest miejscem zamieszkania rodziny lub zamieszkania i pracy.
  • Nagroda internautów – na wsie, które zgłoszą się do udziału w konkursie w kategorii „Najpiękniejsza wieś”, internauci będą mogli głosować za pomocą ankiety, umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej Gminy Ełk – elk.gmina.pl.

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie lub złożenie deklaracji (kliknij tutaj) do 30 czerwca 2018 r. wraz z materiałem dokumentującym (opis, zdjęcia) na następujący adres: Wójt Gminy Ełk, 19-300 Ełk, ul. T. Kościuszki 28A, z dopiskiem: Konkurs „Gmina Ełk – piękna i zadbana”. Przed wysłaniem lub złożeniem zgłoszenia warto zapoznać się z regulaminem konkursu – kliknij tutaj 

 

 

Oceny zgłoszeń dokona komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy Ełk. Przyznane zostaną nagrody za trzy pierwsze miejsca w kategoriach „Najpiękniejsza wieś” (wartość od 500 do 1000 zł) oraz „Najpiękniejsza posesja” (od 400 do 800 zł), a także dla zwycięzcy głosowania internautów. Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce na Dożynkach Gminy Ełk, które na początku września odbędą się w Ruskiej Wsi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015