Narkotyki podczas kontroli drogowej

W trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili u 40-letniego kierowcy dwie torebki z narkotykami. Podczas przeszukania jego pomieszczeń gospodarczych okazało się, że mężczyzna przechowuje tam kolejne porcje środków odurzających w reklamówce. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany.

 

– Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi – mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. – W pojeździe podróżował 40-letni mężczyzna i ze swoją znajomą. W trakcie kontroli kierowca zachowywał się nerwowo, próbował coś wyrzucić z kieszeni. Okazało się, że jego zdenerwowanie spowodowane było tym, że miał w kieszeni środki odurzające.

 

Policjanci zabezpieczyli dwie torebki foliowe z suszem roślinnym i kryształkami. Z uwagi na podejrzenie, że 40-latek kierował pojazdem po zażyciu narkotyków, została mu pobrana krew do dalszych badań w tym kierunku.

 

– Podczas kolejnych działań policjanci ujawnili reklamówkę z marihuaną w pomieszczeniach gospodarczych należących do 40-latka – mówi mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz. – W sumie mężczyzna miał ponad 130 gramów środków odurzających. Jak twierdził, wszystko na własny użytek.

 

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Fot.: KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015