Narkotyki podczas kontroli drogowej

W trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili u 40-letniego kierowcy dwie torebki z narkotykami. Podczas przeszukania jego pomieszczeń gospodarczych okazało się, że mężczyzna przechowuje tam kolejne porcje środków odurzających w reklamówce. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany.

 

– Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi – mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. – W pojeździe podróżował 40-letni mężczyzna i ze swoją znajomą. W trakcie kontroli kierowca zachowywał się nerwowo, próbował coś wyrzucić z kieszeni. Okazało się, że jego zdenerwowanie spowodowane było tym, że miał w kieszeni środki odurzające.

 

Policjanci zabezpieczyli dwie torebki foliowe z suszem roślinnym i kryształkami. Z uwagi na podejrzenie, że 40-latek kierował pojazdem po zażyciu narkotyków, została mu pobrana krew do dalszych badań w tym kierunku.

 

– Podczas kolejnych działań policjanci ujawnili reklamówkę z marihuaną w pomieszczeniach gospodarczych należących do 40-latka – mówi mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz. – W sumie mężczyzna miał ponad 130 gramów środków odurzających. Jak twierdził, wszystko na własny użytek.

 

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Fot.: KPP Ełk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 4 = 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

30 − 21 =

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015