Naturhouse zaprasza na bezpłatne konsultacje dietetyczne

Już od 2 października Centrum Dietetyczne Naturhouse w Ełku zaprasza na dni otwarte z okazji 1-ych urodzin. W Punkcie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb.

 

Uroczyste dni otwarte Centrum Naturhouse w Ełku zaplanowano na nadchodzący tydzień (od 2 listopada). Klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będzie również poczęstunek składający się z dietetycznych produktów. Centrum Naturhouse działające przy ul. Mickiewicza 9 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementami.

 

Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Karolina Grajewska z Centrum Naturhouse w Ełku. Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje Karolina Grajewska z Naturhouse. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to niejedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże także osobom, które z różnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Ul.Mickiewicza 9, Ełk

Tel 533 301 503

email: elk.mickiewicza@naturhouse-polska.com

www.naturhouse.elk.pl

 

Jedna odpowiedź do “Naturhouse zaprasza na bezpłatne konsultacje dietetyczne”

  1. Aga 81 pisze:

    Czy porady dotyczą tylko osób otyłych, ja niestety mam problem z przytyciem i szukam kogoś kto ustali mi dietę na dodatkowe pare kilo.

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015