Nietrzeźwy ojciec na przednim siedzeniu auta, bez fotelika i bez zapiętych, pasów wiózł swoją dwuletnią córkę.

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który w miejscowości Stare Juchy jeździł samochodem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie wraz  ze swoją dwuletnią córką, którą przewoził na przednim siedzeniu bez fotelika i bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada również prawa jazdy. 22-latek  został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kierowanie autem pod wpływem alkoholu i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień, za co grozi mu kara grzywny.

 

W niedzielę wieczorem do oficera dyżurnego zadzwonił mieszkaniec powiatu ełckiego, który poinformował, że na terenie miejscowości Stare Juchy, młody mężczyzna jeździ samochodem marki Hyundai będąc pod wpływem alkoholu. Miał on również przewozić autem swoją 2-letnią córkę.

 

Po przybyciu do Starych Juch na jednej z ulic, policjanci zauważyli zaparkowanego hyundaia. W pobliżu auta wylegitymowali młodego mężczyznę, którym okazał się kierowca auta – 22-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 alkoholu w jego organizmie.

 

W rozmowie ze świadkami policjanci ustalili, że mężczyzna jeździł samochodem ze swoją dwuletnią córką, którą przewoził na przednim siedzeniu bez fotelika i bez  zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał również prawa jazdy. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień, za co grozi mu kara grzywny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi już jutro !
Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Ełku odbyło się losowanie...
Powiat Ełcki Zgłoś drużynę na X Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania swoich...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015