Nietrzeźwy ojciec na przednim siedzeniu auta, bez fotelika i bez zapiętych, pasów wiózł swoją dwuletnią córkę.

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który w miejscowości Stare Juchy jeździł samochodem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie wraz  ze swoją dwuletnią córką, którą przewoził na przednim siedzeniu bez fotelika i bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada również prawa jazdy. 22-latek  został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kierowanie autem pod wpływem alkoholu i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień, za co grozi mu kara grzywny.

 

W niedzielę wieczorem do oficera dyżurnego zadzwonił mieszkaniec powiatu ełckiego, który poinformował, że na terenie miejscowości Stare Juchy, młody mężczyzna jeździ samochodem marki Hyundai będąc pod wpływem alkoholu. Miał on również przewozić autem swoją 2-letnią córkę.

 

Po przybyciu do Starych Juch na jednej z ulic, policjanci zauważyli zaparkowanego hyundaia. W pobliżu auta wylegitymowali młodego mężczyznę, którym okazał się kierowca auta – 22-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 alkoholu w jego organizmie.

 

W rozmowie ze świadkami policjanci ustalili, że mężczyzna jeździł samochodem ze swoją dwuletnią córką, którą przewoził na przednim siedzeniu bez fotelika i bez  zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał również prawa jazdy. 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień, za co grozi mu kara grzywny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Ile zarobią? Ełccy radni uchwalili stawki swoich diet.: Elczanin

  A w grudniu przed świętami kolejne podniesienie ...

 • Ile zarobią? Ełccy radni uchwalili stawki swoich diet.: Wyborca centrum

  Jeszcze nie podjęli żadnych decyzji a już podwy ...

 • Ile zarobią? Ełccy radni uchwalili stawki swoich diet.: Wyborca

  Swietnie , zaczynaja od podwyzek super informacja ...

 • Włodzimierz Szelążek przewodniczącym Rady Miasta Ełku: Ob.Server

  Mam pytanie do dyżurnych idiotów. Kto wam płaci ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Jak szalec to szaleć !

  Postawić tam obserwatorium astronomiczne i... wyp ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015