NIETUZINKOWY SKLEP W EŁKU – (GALERIA PRAC) OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Ich prace to przede wszystkim  wrażliwość, staranność i dokładność. Na przemian odbijają się w nich   troski, radości, tęsknoty, ideały aż do  miłości i świętości. Kupując w galerii rękodzieła wspierasz terapię społeczną i zawodową uczestników, pomagasz wyrównywać granice mentalne, jakie oddzielają nasze dwa – tylko pozornie odrębne światy

 

 

Haftowany Pan Jezus dźwigający ciężki krzyż, jest też Jezus w cierniowej koronie rysowany na szkle, życzenia miłego dnia, wyznania miłości w formie magnesów. Gdzieś w rogu piękne, kolorowe kwiaty z bibuły zdobią kartę. Radosny anioł gra na trąbie, w wielu pracach widać ogromne przywiązanie  i miłość do naszego miasta. Obok stroskana Matka Boża tuli małe Dzieciątko, tuż za nią kobieta z pasją pali papierosa delektując się dymem. Obrazy świętych, kartki świąteczne,  bombkami, rzeźby,  pełne finezji i kreatywności to tylko nieliczne  produkty z pośród propozycji możliwych do nabycia.

 

 

W imieniu Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ełku  zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzin sklepu i zakupów! Galeria ( sklep) prac mieści się przy ul. ul. Mickiewicza 12, obok apteki Gemini.

Sklep to także miejsce odbywania praktyk zawodowych dla osób z niepełnosprawnościami, gdzie mogą  spotkać się z klientem, nauczyć się rozmowy handlowej, negocjowania, a także odpowiedzialności i dyscypliny pracy.

 

Galeria czynna jest: pn-pt 10-17, sobota 10-14.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i zakupów!

 

 

 

 

Jedna odpowiedź do “NIETUZINKOWY SKLEP W EŁKU – (GALERIA PRAC) OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI”

 1. Joanna pisze:

  Przepiękne naturalne prace.

 • Radni chcą większej bonifikaty: Wyborca

  Do Witolda. Twój Tomek tak "roni"że wyronił 10 ...

 • Radni chcą większej bonifikaty: Kibic

  Widać zmiany W Radzie. Gratulacje!!! ...

 • Radni chcą większej bonifikaty: Leszek. Mar.

  Troje przechrztów czyli trzy Kałuże. ...

 • Radni chcą większej bonifikaty: Alina

  Prezio znowu próbował lansu. To ja jestem najlep ...

 • Radni chcą większej bonifikaty: Witold

  boli was ze pan Tomek roni lepiej wszystko od was. ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015