Noc na promenadzie znika z kalendarza imprez w Ełku

Z kalendarza wydarzeń znika impreza, która każdego roku przyciągała nad jezioro Ełckie fanów muzyki elektronicznej z całej Polski. W tym sezonie nie będzie pokazów laserów. Do Ełku nie przyjadą roboty LED. Noc na Promenadzie, w to wydarzenie wpisane były wspomniane atrakcje, znika z kalendarza imprez organizowanych w Ełku.

 

O tym, że fani muzyki elektronicznej nie będą mieli w tym roku okazji do zabawy w ełckim plenerze, organizatorzy Nocy na Promenadzie poinformowali już na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 

– Cięcia budżetowe miasta zrobiły niestety swoje – informują organizatorzy Nocy na Promenadzie. – Prywatnie nie stać nas na zrobienie imprezy niebiletowanej z tak dużym rozmachem z własnych środków. NNP zawsze było darmowe i nie mamy zamiaru tego zmieniać!

 

Zabawa przy muzyce elektronicznej, wśród pokazów laserowych i w towarzystwie robotów LED do ubiegłego roku odbywała się na ełckiej promenadzie. Ostatnia edycja przeniosła się na plażę miejską przy ul. Parkowej w Ełku. Zmiana ta nie wszystkim przypadła do gustu. Wielu fanów wydarzenia zwracało wówczas uwagę, że nie będzie to Noc na Promenadzie, a noc na plaży.

 

W tym roku imprez nie odbędzie się w ogóle. Czy wróci w przyszłym roku? Na chwilę obecną nie ma odpowiedzi na to pytanie. Organizatorzy nie kryją nadziei, że to jedynie przerwa i Noc na Promenadzie wróci do Ełku w przyszłym sezonie.

 

– Dla Ełku nie mówimy nie… Mamy nadzieję do zobaczenia za rok! – takimi słowami kończą swoje ogłoszenie organizatorzy Nocy na Promenadzie.

5 odpowiedzi na “Noc na promenadzie znika z kalendarza imprez w Ełku”

 1. twoj sasiad z na przeciwka , pisze:

  najlepsza impreza w ELKU ktora sciagala setki ludzi hm tysiace znika bo panowie radni wola na podwyzki sobie albo na jakis inne bezesensowne cele chocby wieza widokowa a kiedy zajma sie sprawami 1 wagi w ełku taki Pan Wesolowski ktory duzo gada nic nie robi czy Hubert GORSKI dwoch najwiekszych sciemniaczy tej kadencji jedne i drugi tylko mysla o sobie a nic a nic o Ełku

 2. Ełczanin pisze:

  Nocy na promenadzie nie bedzie , to samo podobmo z ogien i woda. To co do tego zadupia przyciagnie ludzi? . Zima slaba to i na odsniezanie miasto nie musiało wydac więc gdzie są pieniądze ?

 3. Mieszkaniec pisze:

  Podziękujcie Państwo nie Radnym a temu Panu który przez 13 lat tak bardzo zadłużył Miasto na sumę 155 mln złotych. Przecież to normalne że to zadłużanie trzeba zatrzymać. Jeśli teraz Radni by nie zareagowali obecność komisarza i bankructwo miasta byłoby bliskie. 5000 tys młodych zdolnych uciekło stąd co mówią dane demograficzne. Miasto wyludnia się. Zatrzymanie tego to obecnie podstawa. Nikt nie krytykuje tych pokazów. Do tej pory robiło się imprezy na ilość a nie na jakość.

 4. EŁCZANIN pisze:

  Jak to gdzie po to są cięcia żeby starczyło na wyremontowanie drugiej części Wojska Polskiego

 5. on pisze:

  Na promenadzie będzie różaniec o ! I to co tydzień

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015