Nowe przedszkole i żłobek – budowa ruszy w tym roku

Jeszcze w tym roku rozpocząć się ma budowa nowego przedszkola i żłobka. Obie placówki wpiszą się w kompleks szkolny zlokalizowany na os. Jeziorna w Ełku. Opiekę w przedszkolu znajdzie 160 dzieci. Natomiast do nowego żłobka pójdzie 100 najmłodszych ełczan. Nabór do nowych placówek planowany jest na rok 2021.

 

tt

6 odpowiedzi na “Nowe przedszkole i żłobek – budowa ruszy w tym roku”

 1. Elczanka pisze:

  No komedia na całego. Panie prezydencie, ktoś obiecał chyba rozbudowę szkoły nr 5 a nie budowę żłobka i przedszkola. Kiełbasa przedwyborcza zjedzona to się teraz pocałujcie w nos! Brawo, brawo dla prezydenta!!!!!

 2. Ełczanin pisze:

  Nikt nic nie obiecał, tylko miał takie plany. Być może będzie rozbudowa, nikt tego nie wie

 3. Milka pisze:

  A mi się wydaje że lepiej jak przedszkola i żłobki. Przynajmniej rodzice będą mogli oddać tam dziecko i iść do pracy a nie siedzieć w domu na zasiłku. Wszędzie brak miejsc a nowe się przyda.

 4. Mama Maluchów pisze:

  Super! Jeden publiczny żłobek to zdecydowanie za mało, szczególnie patrząc na listę dzieci które się w tym roku nie dostały (połowa)! Czekamy z niecierpliwością!

 5. Ełczanka pisze:

  Super!!!! Jestem jak najbardziej za, wiem jak wielkim problemem jest umieszczenie dziecka w żłobku. Tylko dlaczego na osiedlu Jeziorna? Jeden państwowy żłobek znajduje się na Kilińskiego i teraz w pobliżu kolejny.. Może tak dla odmiany w innej części Ełku.

 6. Masakra pisze:

  Przecież jest ogłoszony przetarg na rozbudowę szkoły nr 5. W nowym skrzydle będzie wspomniane wyżej przedszkole i żłobek.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015