NOWY OBIEKT EŁCKIEGO MOS – u OFICJALNIE OTWARTY

Budynek MOS powstał w 1983 roku. W 1993 roku powołano do życia Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, w którym obecnie  działają sekcje: wioślarska, żeglarska, pływacka oraz lekkoatletyczna. Mimo niełatwych dotychczas warunków do pracy ośrodek cieszy się wieloma sukcesami   o zasięgu krajowym i międzynarodowym, pochwalić się może także sześcioma olimpijczykami.

Rok temu kadra  doczekała się decyzji o generalnym remoncie. Na czas prac remontowych obiektu siedziba MOS  przeniesiona  była do Internatu Zespołu Szkół Nr 6 w Ełku. 12.10. 2018 r. oficjalnie otwarto nowoczesny ośrodek MOS– u.

 

 

– Zakończył się kilkunastomiesięczny, generalny remont budynku, który nadał mu zupełnie nowe oblicze – na tym jednak nie koniec, zapewnia Dyrektor MOS-u Andrzej Koc. Złożono  już kolejny  wniosek o dofinansowanie zakupu sprzętu i zagospodarowania terenu wokół siedziby ośrodka.

 

 

– Nowy obiekt bardzo nam się podoba, nareszcie mamy warunki takie jakich potrzebujemy do niełatwej pracy i treningów. Teraz na zajęcia będziemy uczęszczać tym bardziej  z wielką przyjemnością – cieszyli się młodzi sportowcy.

 

WIDEO 

 

W skład nowego wyposażenia dwukondygnacyjnego  obiektu wchodzi m.in. nowoczesna siłowania, szatnie z łazienkami, wkrótce także sauna –  komfortowe warunki mają  służyć zawodnikom i przyczyniać się do jeszcze większych sukcesów ośrodka.

 

Koszt modernizacji wyniósł  ok. 4 mln złotych. Inwestycja realizowano   w ramach projektu „Od teorii do praktyki – zrównoważone wykorzystanie dziedzictwa naturalnego w Ełku oraz Birsztonas”, który uzyskał dofinansowanie w ramach programu Polska-Litwa na lata 2014-2020.

 

 

 

 

11 odpowiedzi na “NOWY OBIEKT EŁCKIEGO MOS – u OFICJALNIE OTWARTY”

 1. NWE napisał(a):

  Mieszkańcy Gminy Ełk nie głosują na Iwaszków. To dobrzackie pisiory. Mamy swój komitet wyborczy. DW to nieszczęście dla miasta i gminy.

 2. Mieszkańcy gminy napisał(a):

  Nigdy więcej na Dobro Wspólne. Dość tych klakierów I klik w naszym mieście.

 3. Jestem napisał(a):

  za, a nawet nie przeciw

 4. J. K napisał(a):

  Patrzymy a te prześliczne otyłe mordki pisiorow dobrzackich znowu pchaja się na listy. A czego wy tam mamy dość klik rodzinnych jak w MZK I USC. Dość już pasienia brzuchow. Wracać do szkół śpiewu uczyć.

 5. Sąsiadka napisał(a):

  Pan Chojnowski jest Starostą, a widzę,że jego rola jest tylko i wyłącznie reprezentacyjna- jest na każdym tzw „otwarciu parasola w du…”, gdzie żarcie i picie za darmochę.

 6. Jan Chełchy. napisał(a):

  Sam urządzony jak narazie brata urządził MZK. Bierze kilkanaście tysięcy miesiecznie. Oni wszyscy do tego koryta a te IwaSiuki to co, śpią na forsie i do koryta się pchaja wójt dobrze zrobił że ich podgonił.

 7. Mieszkaniec napisał(a):

  Te dobrzaki to tylko jak prezio kampania wyborcza to lansowanie kamery i mikrofony. Kolesie spokojni ustawieni trzeba lansować siebie akurat teraz oddali do użytku. Śmiech na sali.

 8. G. Aw napisał(a):

  Pogonić prezia I jego pisiorskie dobro wspólne. Zostawią nam w dorobku długi miasta.

 9. Anonim napisał(a):

  Kurde, gabinet prezesa większy niż szatnia?

 10. Ala napisał(a):

  Pan Kossakowski decyduje o powstaniu koalicji. Bez niego dobrzaki będą cienko pi….. ć.

 11. Ala napisał(a):

  Dotyczy to rady miasta i rady powiatu.

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Jak szalec to szaleć !

  Postawić tam obserwatorium astronomiczne i... wyp ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: To już lepiej zrobić

  windę w obecnej "wieży ciśnień" ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Nie wywyzszajcie się, bo...

  A tak poza tym: co na to mieszkańcy bloku, przy k ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: pedril

  jest jeden idiota który wyda te pieniądze.. tome ...

 • Są pieniądze na budowę wieży widokowej: Szaja

  Nasza wieża widokowa przynajmniej powinna przypom ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015