NOWY OBIEKT EŁCKIEGO MOS – u OFICJALNIE OTWARTY

Budynek MOS powstał w 1983 roku. W 1993 roku powołano do życia Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, w którym obecnie  działają sekcje: wioślarska, żeglarska, pływacka oraz lekkoatletyczna. Mimo niełatwych dotychczas warunków do pracy ośrodek cieszy się wieloma sukcesami   o zasięgu krajowym i międzynarodowym, pochwalić się może także sześcioma olimpijczykami.

Rok temu kadra  doczekała się decyzji o generalnym remoncie. Na czas prac remontowych obiektu siedziba MOS  przeniesiona  była do Internatu Zespołu Szkół Nr 6 w Ełku. 12.10. 2018 r. oficjalnie otwarto nowoczesny ośrodek MOS– u.

 

 

– Zakończył się kilkunastomiesięczny, generalny remont budynku, który nadał mu zupełnie nowe oblicze – na tym jednak nie koniec, zapewnia Dyrektor MOS-u Andrzej Koc. Złożono  już kolejny  wniosek o dofinansowanie zakupu sprzętu i zagospodarowania terenu wokół siedziby ośrodka.

 

 

– Nowy obiekt bardzo nam się podoba, nareszcie mamy warunki takie jakich potrzebujemy do niełatwej pracy i treningów. Teraz na zajęcia będziemy uczęszczać tym bardziej  z wielką przyjemnością – cieszyli się młodzi sportowcy.

 

WIDEO 

 

W skład nowego wyposażenia dwukondygnacyjnego  obiektu wchodzi m.in. nowoczesna siłowania, szatnie z łazienkami, wkrótce także sauna –  komfortowe warunki mają  służyć zawodnikom i przyczyniać się do jeszcze większych sukcesów ośrodka.

 

Koszt modernizacji wyniósł  ok. 4 mln złotych. Inwestycja realizowano   w ramach projektu „Od teorii do praktyki – zrównoważone wykorzystanie dziedzictwa naturalnego w Ełku oraz Birsztonas”, który uzyskał dofinansowanie w ramach programu Polska-Litwa na lata 2014-2020.

 

 

 

 

11 odpowiedzi na “NOWY OBIEKT EŁCKIEGO MOS – u OFICJALNIE OTWARTY”

 1. NWE pisze:

  Mieszkańcy Gminy Ełk nie głosują na Iwaszków. To dobrzackie pisiory. Mamy swój komitet wyborczy. DW to nieszczęście dla miasta i gminy.

 2. Mieszkańcy gminy pisze:

  Nigdy więcej na Dobro Wspólne. Dość tych klakierów I klik w naszym mieście.

 3. Jestem pisze:

  za, a nawet nie przeciw

 4. J. K pisze:

  Patrzymy a te prześliczne otyłe mordki pisiorow dobrzackich znowu pchaja się na listy. A czego wy tam mamy dość klik rodzinnych jak w MZK I USC. Dość już pasienia brzuchow. Wracać do szkół śpiewu uczyć.

 5. Sąsiadka pisze:

  Pan Chojnowski jest Starostą, a widzę,że jego rola jest tylko i wyłącznie reprezentacyjna- jest na każdym tzw „otwarciu parasola w du…”, gdzie żarcie i picie za darmochę.

 6. Jan Chełchy. pisze:

  Sam urządzony jak narazie brata urządził MZK. Bierze kilkanaście tysięcy miesiecznie. Oni wszyscy do tego koryta a te IwaSiuki to co, śpią na forsie i do koryta się pchaja wójt dobrze zrobił że ich podgonił.

 7. Mieszkaniec pisze:

  Te dobrzaki to tylko jak prezio kampania wyborcza to lansowanie kamery i mikrofony. Kolesie spokojni ustawieni trzeba lansować siebie akurat teraz oddali do użytku. Śmiech na sali.

 8. G. Aw pisze:

  Pogonić prezia I jego pisiorskie dobro wspólne. Zostawią nam w dorobku długi miasta.

 9. Anonim pisze:

  Kurde, gabinet prezesa większy niż szatnia?

 10. Ala pisze:

  Pan Kossakowski decyduje o powstaniu koalicji. Bez niego dobrzaki będą cienko pi….. ć.

 11. Ala pisze:

  Dotyczy to rady miasta i rady powiatu.

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015