„NOWY, ZIELONY MOSTEK” – KOLEJNY ETAP MODERNIZACJI

Trwają prace związane z obsadzeniem, montażem i doposażeniem „nowego, zielonego mostka”. Jak poinformowali nas wczoraj przed południem pracownicy firmy Top Kop, w następnym tygodniu przyjadą metalowe elementy zabezpieczające mostek ( barierki). Zabezpieczenia zamontowane zostaną w oznaczonych już miejscach. Mostek będzie nareszcie bezpieczny! Czy nie to jest najważniejsze? Reszta to kwestia gustu  – mówią!

 

 

– Stary mostek był niebezpieczny? Mieszkańcy się martwią,  tęsknią za starym…

– Bardzo! Mówiąc wprost, nie wiem dlaczego tak długo czekali z rozebraniem! – mówił w rozmowie z nami pan Krzysztof Świtaj, kierownik prac.

– Teraz będzie bezpiecznie?

– Oczywiście!

 

Mostek łączący Plac Jana Pawła II z ul. Żeromskiego z Placem Katedralnym musiał zostać rozebrany, ponieważ był w fatalnym stanie technicznym.

– Uszkodzone było nie tylko zbrojenie, były widoczne już dziury w nawierzchni, nie wolno było tego zignorować bo tragedia byłaby nieunikniona – dodają pracownicy TOP KOP, firmy montującej nowy mostek.

 

 

 

 

 

Źródło dofinansowania: Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.

16 odpowiedzi na “„NOWY, ZIELONY MOSTEK” – KOLEJNY ETAP MODERNIZACJI”

 1. Anonim pisze:

  Widziałem ten plan już wcześniej, za dużo nie zmieni. Takie grube rury na taki zielony kolor to jest błąd. Trudno nowożeńcy nie będą robić tam zdjęć ale chociaż kolor zmieńcie bo te nawiązanie do starego mostu to pomyłka.

 2. Ełczanin pisze:

  Całkowicie się zgadzam z przedmówcą, to jest tragedia i nic już mu nie pomoże, toporna konstrukcja i kolor wyzywający nie wtapiający się w otoczenie, PORAŻKA !

 3. Mieszkaniec pisze:

  Na to się nie da patrzeć.Kto mógł coś tak odstaszajacego zaprojektować.Panie Prezydencie gdzie Pan jest i dlaczego noe reaguje na komentarze mieszkańców.Nie wiem czy znajdzie się ktoś kto powie ze mu się to podoba.

 4. yeyi pisze:

  Ktoś zaprojektował, inny zatwierdził. Masakra ! Bezpieczny ? Może i tak ale miał być ładny ! Stalowy most kolejowy ! Wrrr….

 5. Pączek pisze:

  Ten most to porażka, kolor odstrasza. grube rury, strzał w kolano, i teraz będą nam mówić że ze względu bezpieczeństwa taki musi być. Ten przy Chińczyku jest fajny.

 6. Jakoś żółta rura gazowa pisze:

  nad rzeką, niedaleko, w bardzo widocznym miejscu – nikomu nie przeszkadza… To dopiero PASUJE do otoczenia! Śmieją się, że to taka ełcka tęcza tolerancji.

 7. Ełczanin pisze:

  Porażka !!!

 8. Też mieszkaniec pisze:

  Czy są lepsze projekty? Czy były?

 9. Anonim pisze:

  co za kretyn takie coś wymyslił

 10. Ełczanka pisze:

  Most jest krótko mówiąc PASKUDNY. W porównaniu do starego drewnianego i romantycznego, nowy odstrasza. Nie pasuje do klimatu parku, porażka…

 11. Asia pisze:

  Jeżeli prezio postanowił że gruba rura to wy mu rury nie ścieniajcie. On wie najlepiej jest nieomylny. Kładka to potwór.

 12. Podpis pisze:

  Wygląda to to jak miniaturowy wiadukt kolejowy z przewymiarowanych rur. Po prostu paskudztwo. Czy naprawdę nikt nie ocenia walorów estetycznych projektowanych obiektów, tylko cena jest ważna? Po drugiej stronie mostu jest bardzo ładna konstrukcja, a więc się da jak się chce… Czemu zatem tu się nie chciało ??? A może dla pana Andrukiewicza się podobał ten potworek ?? Podobno o gustach się nie dyskutuje, gusta się ma. Albo i nie…

 13. Jean pisze:

  Lipa, aż oczy bolą 🙁

 14. Janusz pisze:

  Tylko w lipcu oddano do użytku Suwałkach nowa fabrykę płyt wiorowychi położono kamień węgielny pod fabrykę mebli Forte. Po osiągnięciu pełnej mocy przerobowej oba zakłady zatrudnią 1000 osób. Natomiast w Ełkubędzie oddany do użytku koszmar architektoniczny koloru zielonego obok pomnika papieża Jana Pawła II.

 15. Ala pisze:

  Czego by się nie dotknął to porażka.

 16. S. D pisze:

  Ktoś lubi zabawki. Po prostu nie wyrósł jeszcze.

Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Marcinowie
Uroczyste otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej wraz z terenem...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Reglu
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej plaży wiejskiej w Reglu, w gminie...
Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015