Nóż wbity udo – Awantura zakończona w policyjnej celi

Po awanturze w ełckim parku trzech mężczyzn pobiło swojego znajomego, z którym się pokłócili. Jeden z nich ugodził pokrzywdzonego nożem w udo. Wszyscy zostali zatrzymani bezpośrednio po zdarzeniu, a pokrzywdzony trafił do szpitala. Prokurator objął podejrzanych dozorami.

 

– Dwa dni temu (3 sierpnia – red.) policjanci zostali poinformowani, że w parku w centrum Ełku został pobity mężczyzna – mówi mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. – Na miejsce pojechali funkcjonariusze, żeby pomóc pokrzywdzonemu i zatrzymać sprawców. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że po kłótni trzech mężczyzn wspólnie zadawało ciosy swojemu znajomemu – uderzali go pięściami i kopali. Jeden z nich ugodził go nożem w nogę. Policjanci udzielili pokrzywdzonemu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Mężczyzna został hospitalizowany.

 

Efektem policyjnych działam było zatrzymanie w parku trzech osób, każda z nich była pod działaniem alkoholu. Po wytrzeźwieniu dwóch mężczyzn usłyszało zarzut pobicia, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

– Natomiast 68-latek odpowie za pobicie z użyciem noża – dodaje mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz. – Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo karę do 8 lat pozbawienia wolności.
Mężczyźni zostali przez prokuratora objęci dozorami policyjnymi.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Powiat Ełcki Wnieś uwagi do Programu Współpracy
W Starostwie Powiatowym w Ełku trwają konsultacje społeczne do...
Powiat Ełcki CKZ wkracza w nowoczesność
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 połączona z 20-leciem...
Powiat Ełcki Życzenia na rozpoczęcie roku szkolnego
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 wszystkim...
Powiat Ełcki Awans zawodowy nauczycieli
Trzynaścioro nauczycieli otrzymało z rąk Starosty Ełckiego akty...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015