O rozwoju Gminy Ełk w stolicy województwa

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski na zaproszenie wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego Marcina Kuchcińskiego gościł w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

– Bardzo się cieszę, że miałem okazję bezpośredniego spotkania z panem marszałkiem, który w naszym województwie zajmuje się bardzo ważnymi sprawami z zakresu infrastruktury, dróg czy ochrony zdrowia – powiedział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Rozmawiano o już zrealizowanych wspólnie inwestycjach, m.in. o przebudowie wiaduktu w Siedliskach, a także omówiono plany rozwojowe na najbliższe lata.

– Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak będzie nadal – stwierdził wicemarszałek Marcin Kuchciński.
– Zależy nam na dobrej współpracy na rzecz naszych mieszkańców – dodał Tomasz Osewski. – Jestem przekonany, że powstanie jeszcze wiele wspólnych inicjatyw, zwłaszcza inwestycji.

Jedną z nich ma być budowa ciągów pieszych i pieszo-rowerowych w Siedliskach.

5 odpowiedzi na “O rozwoju Gminy Ełk w stolicy województwa”

 1. J. Walew. pisze:

  Brawo Panie Wójcie. Antka to nie zapraszali bo nikt nie zrozumiałby o co mu chodzi. No może jedna sołtysowa.

 2. Mieszkaniec NWE pisze:

  Nowe hasło w Gminie Wybieramy nowych Sołtysów.Tym ktorzy byli sołtysami wiecej niz dwie kadencje mowimy dziekuję.Wiekszosc to kupa zasiedzialych nic nie robiących leni.

 3. Chrusiele j. D pisze:

  Pierwsza rzecz to wywalić tego krzykacza z Chruściel. Sam nie wie czego chce. Raz popierał Antka a teraz krąży przy Panu Wójcie. Panie Wójcie ostrożnie z nim.

 4. Mieszkańcy gminy pisze:

  Panie Wójcie, powinniście rozważyć sprawę pomieszczeń do wyborów stysow. Większość odbywa się w mieszkaniach obecnych sołtysów. Nakrojone zakąski, ciasta kieliszeczek i ludzie nie głosują tak jakby chcieli. Po prostu im nie wypada. Tam gdzie jest świetlica to problemu nie ma ale co zrobić kiedy świetlicy nie ma. To trzeba przemyśleć.

 5. Wiesniak pisze:

  W końcu ktoś o tym pomyślał.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015