OFICJALNA PREZENTACJA KANDYDATA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA NA PREZYDENTA MIASTA EŁKU

PO RP w Ełku zaprasza na oficjalną prezentację kandydata KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA na prezydenta miasta Ełku. Prezentacja odbędzie się 24 sierpnia (piątek) godz. 17.00 przed Urzędem miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4. 

 

 

Uczestnikami prezentacji będą m.in.

 • Jacek Protas – Przewodniczący Regionu W-M PO RP (poseł PO),
 • Borys Budka – były minister sprawiedliwości (poseł PO),
 • Mirosław Pampuch – Przewodniczący Regionu W-M .Nowoczesna (poseł .Nowoczesna).

 

 

Fot. UM

31 odpowiedzi na “OFICJALNA PREZENTACJA KANDYDATA KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA NA PREZYDENTA MIASTA EŁKU”

 1. igor pisze:

  zaden protas budka czy pampuch ma byc prezydentem miasta elk tylko obecny prezydent trzymam za niego kciuki

 2. Krystyna70 pisze:

  Igorku, czytaj ze zrozumieniem, pozdrawiam.

 3. Grajka pisze:

  Też uważam,że jedynym kandydatem na Prezydenta Ełku może byc tylko obecny PAN PREZYDENT

 4. GW pisze:

  igor i Grajka mają recję

 5. Artur pisze:

  Nigdy więcej nieudacznika od inwestycji w Elku. Dość jego humorow. Należy pogodzić się że wszystkimi z którymi się skłócił. Nie pozyskał żadnego duzego inwestora. W w lipcu w Suwałkach w ruszyła nowa fabryka płyt wiórowych i tego samego dnia położono kamień węgielny pod fabrykę mebli. Po osiągnięciu pełnej mocy przerobowej powstanie 1000 sł tysiąc nowych miejsc pracy. W w Ełku powstał browar zatrudniono 3 sł. Trzech Ukraińców.
  .

 6. Janka pisze:

  Do samo grajka, miał 12 lat na inwestycje i te 12 lat totalnie zmarnował. Skłócił się że wszystkimi. Połowa pracowników urzędu leczy się u psychiatry. To jego „sukcesy”

 7. Hubert pisze:

  Słuchajcie klakier Igor dał polecenie, ma być prezio. I to tyle co klakier Igor może.

 8. Marek. pisze:

  Jedyne co preziowi częściowo wyszło to posprzatanie od frontu miasta. Za te sprzątanie otrzymuje kilkanaście tysięcy miesięcznie.

 9. Tadeusz pisze:

  Kilkanaście tysięcy miesięcznie przez 12 Lat policz ie klakierzy ile to kasy za posprzatanie miasta i ucieczkę młodych.

 10. Marriu pisze:

  Jak będzie odpowiednia infrastruktura (S8, S16, wyremontowana S65, zelektryfikowane tory jedna linia przez Korsze i druga przez Szczytno) to chętni sami się znajdą. Będziemy „hubem” przeładunkowym a wzdłuż całej obwodnicy oprócz Castoramy będzie mnóstwo fabryk. Wystarczy, że przyjdzie jeden inwestor, pociągnie za sobą następnego.

 11. As pisze:

  Marriu. Jedź do Suwałk tam ściągnięto inwestorów i zlikwidowano bezrobocie z gorszą niż w Ełku infrastrukturą drogową. Obwodnica jest zbudowana dopiero w 76 %. Wejdź na stronę Suwałki inwestycje odebrane. W budowie i planowane. Chore tłumaczenie kiedy wybudujemy drogi to wybudujemy fabryki jeśli nie wybudujemy dróg nie wybudujemy fabryk, kabaret.

 12. Agnieszka pisze:

  Tego jeszcze nie było, 12 lat pobierał kilkanaście tysięcy miesięcznie i nie ściągnął żadnego poważnego inwestora bo nie było dróg i torów. Nie wierzę w to chyba sen.

 13. Wyborca pisze:

  W pierwszej kolejności trzeba będzie przeprosić tych z którymi się poklócił lekceważył i obrażał.

 14. Krzysztof pisze:

  Prawda nadszedł w końcu czas na zmiany i likwidacją sitwy w UM

 15. Ełcki wyborca pisze:

  Czas dla niektórych się zatrzymał, brak pomysłu na przyszłość, wymiana tych samych chodników, dziwne powiązania, wypalenie. Czas zmian! Kadencyjność jest dobrym rozwiązaniem, a szczególnie w tym przypadku. Włącz myślenie – zmień władzę, daj impuls do rozwoju miasta i mieszkańców!

 16. Janka pisze:

  Z wpisu tego Marriu wynika że prezio nie starał się o inwestycje bo czekał aż wybudują autostrady i położą nowe tory. Czekał i czekał aż minęło 12 lat nie ma torów nie ma autostrad nie ma inwestycji i nie będzie Andruka.

 17. Prawnik pisze:

  Dobry wieczòr Wielbicielko, informuję, że w oparciu o art. 212 KK kieruję Twòj wpis do prokuratury.

 18. Makaron pisze:

  Kandydatka PO i Nowoczesna już dała impuls do rozwoju miasta w technoparku i gminie 🙂 Popytajcie 🙂

 19. Komar pisze:

  Dziwnie te negatywne wpisy brzmią 🙂 Czyżby ten sam palec je płodził?

 20. Nocny pisze:

  Prezydent Andrukiewicz The Best żadna tam malowana lala !

 21. Imigrant pisze:

  Zgadzam się z przedmówcami odsunąć Andruka od władzy i cała sitwę normalnych ludzi oblatanych światowych wybrać.ktorzy wiedzą co w życiu ważne i jakie są priorytety!!!!

 22. A. D pisze:

  Czy coś jest we wpisie wielbicieli nieprawdziwe, przeczytaj „prawniku” jeszcze raz. Podobnych wpisów dotyczących Pana A jest w sieci dużo.

 23. Radca pisze:

  Mam pytanie, o kogo chodzi we wpisie wspaniałej wielbicielki gdzie jest napisane jakiekolwiek nazwisko. Panie”prawniku” poczytaj Pan trochę.

 24. SUWEREN pisze:

  przepraszam ,że pytam kto jest tym kandydatem na prezydenta?

 25. Wyborca pisze:

  Wreszcie kobieta ma szansę . Właściwa osoba i kompetentna.

 26. Wyborca Elk pisze:

  3 kadencje nieróbstwa. Młodzież wyemigrowała. Nie powstała żadna inwestycja bo nie było autostrad i torów. Średnia wynagrodzeń młodych 1500 zł. Skłócony że wszystkimi dookoła. Atmosfera w urzędzie tragiczna. Blokada krytycznych mediów i ciągły brak czasu na wywiad z nimi. Podawanie na kartkach co mają drukować. I chce ten stan kontynuować przez następne 5 lat. Wyborcy to ocenią.

 27. Wyborca8 pisze:

  Wielbicielko gratulacje za wpis. Wykasowano go ale masz u nas poważanie i szacunek, nie obraziłaś nikogo napisałaś prawdę Pozdrowienia

 28. Wyboca pisze:

  Prośba do prezia, człowieku odpuść nie zadłużaj więcej naszego miasta. Inie podnoś w rozpaczy podatków, młodzi wyjechali to i przedsiębiorcy zaczną uciekać. Zniszczyłeś finanse na lata. Niebawem pewnie zabraknie na pobory.

 29. Judym pisze:

  Pamietacie czzay prezydenta Nowakowskiego Fadrowskie co wowczas ELK zyska nic OOOOOOOOOOO ateraz spojrzcie milo patrzec wszedzie kazdy potrafi marudzic i krzyczec

 30. Ełczanin pisze:

  W tym budynku pracuje większość wspaniałych uprzejmych wykształconych pracowników trzeba dać im prawo głosu bo teraz robią wrażenie zablokowanych,lub wystraszonych. Tam nie wolno nikomu się wychlic że swoimi poglądami. Nie wolno udzielić wywiadu. Tam przed wejściem do humorzastego słyszy się teksty. Nie wchodź teraz bo ma wisielczy humor. To relacja tam pracujących.

 31. Jacek pisze:

  Macie racje, starczy rozdawania ziemi kościołowi itp. CZAS NA ZMIANĘ !!!!

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015