Osoby pokrzywdzone przestępstwem otrzymają pomoc

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osoby ich najbliższe do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej oraz rzeczowej.

 

Wsparcie udzielane jest nieodpłatnie. To m.in.: pomoc prawna, psychologiczna a także materialna i rzeczowa osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Regionalny ośrodek pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem zapewnia również pokrywanie kosztów świadczeń zdrowotnych oraz wyrobów medycznych, a także kosztów zakupu żywności oraz kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową.

 

Dyżury odbywają się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w pok. nr 21 (I piętro) w poniedziałki od godz. 12 do godz. 20, od wtorku do piątku w godz. 9 – 16 oraz w soboty od godz. 8 do godz. 12. Pomoc prawna, psychologiczna, tłumacza migowego oraz mediacje udzielana będzie po wcześniejszym umówieniu wizyt, tel. kontaktowy 518 213 707

 

Ośrodek pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem działa we współpracy z Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT w Suwałkach. Ośrodek współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015