OSP z Nowej Wsi Ełckiej prosi o wsparcie

O wsparcie finansowe proszą strażacy ochotnicy z OSP Nowa Wieś Ełcka. Można to zrobić biorąc udział w zbiórce internetowej.

 

– Poszukujemy darczyńców, którzy zechcą wesprzeć naszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej – apelują strażacy. – Zebrane pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na zakup umundurowania dla strażaków z naszej jednostki. Koszt jednego ubrania specjalnego wynosi ponad 1900 zł. W przypadku, gdy nie zbierzemy wystarczającej kwoty, będziemy starali się inaczej zagospodarować pieniądze poprzez zakup niezbędnych środków do ratowania życia i zdrowia ludzi. Liczymy na jakąkolwiek pomoc w osiągnięciu naszego celu. Liczy się każdy gest: wpłacenie symbolicznej złotówki lub udostępnienie i pomoc w promowaniu zrzutki.

 

Na co dzień strażacy z OSP Nowa Wieś Ełcka pomagają mieszkańcom regionu. Rocznie odnotowuje się tu ponad 60 interwencji.

 

– Jesteśmy jedną z najaktywniejszych jednostek OSP w gminie Ełk i powiecie ełckim – mówią o sobie. – Niestety fundusze, które są przez nas pozyskiwane z różnych środków są niewystarczające i potrzebny jest wkład własny. Aby skutecznie działać i pomagać innym potrzebujemy najpierw zabezpieczyć siebie – ratowników.

 

Internetowa zbiórka, za pośrednictwem której można wspierać strażaków z Nowej Wsi Ełckiej, dostępna jest pod adresem:  https://pomagam.pl/hrk9yme4.

Jedna odpowiedź do “OSP z Nowej Wsi Ełckiej prosi o wsparcie”

  1. Wieśniak Straduny pisze:

    Jest taki jeden bardzo ważny generał. Co nawet na zmianę pogody zakłada galowy mundur. Przecież to Generał od ochotniczych naszych wspaniałych strażaków. Czemu on nie pomoże kolegom. To słynny gęgaty Waldi Pawlak. Dlaczego wojewoda Ełcki nie uruchomi znajomości. Przecież to jego partia udaje że rządzi.

Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Powiat Ełcki Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych,...
Powiat Ełcki Miejsce spotkań w Prostkach
Uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu leśnego w Prostkach, w...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015