Ośrodek pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w nowej siedzibie

Swoją siedzibę zmienił Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. Mieści się w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej przy ulicy Kościuszki 27 A. Z pomocy ośrodka można korzystać według dotychczasowego harmonogramu pracy.

 

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osoby z ich najbliższego otoczenia do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i pomocy wolontariuszy. Dyżury specjalistów odbywają się w: poniedziałki w godz. 12- 20, we wtorki od godz. 9 do godz. 16 oraz w soboty w godz. 8-12.

 

Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem zapewnia nieodpłatną pomoc m.in.: prawną i psychologiczną a także wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów przez mediację oraz pokrywanie kosztów świadczeń zdrowotnych i wyrobów medycznych, niezbędnych w procesie leczniczym, kosztów zakupu żywności lub bonów żywnościowych i kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową, a także finansowanie okresowych dopłat do bieżących zobowiązań czynszowych za lokal mieszkalny.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Nasze szkoły coraz atrakcyjniejsze
Wczoraj odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni w...
Powiat Ełcki Konkurs Krasomówczy
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XLIV Wojewódzkim...
Powiat Ełcki Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w...
Powiat Ełcki Otwarto kolejne miejsce spotkań w Prostkach
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015