Ośrodek pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w nowej siedzibie

Swoją siedzibę zmienił Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. Mieści się w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej przy ulicy Kościuszki 27 A. Z pomocy ośrodka można korzystać według dotychczasowego harmonogramu pracy.

 

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osoby z ich najbliższego otoczenia do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i pomocy wolontariuszy. Dyżury specjalistów odbywają się w: poniedziałki w godz. 12- 20, we wtorki od godz. 9 do godz. 16 oraz w soboty w godz. 8-12.

 

Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem zapewnia nieodpłatną pomoc m.in.: prawną i psychologiczną a także wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów przez mediację oraz pokrywanie kosztów świadczeń zdrowotnych i wyrobów medycznych, niezbędnych w procesie leczniczym, kosztów zakupu żywności lub bonów żywnościowych i kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową, a także finansowanie okresowych dopłat do bieżących zobowiązań czynszowych za lokal mieszkalny.

 

tt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

85 + = 93

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

60 + = 68

Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Imperium Siły, w kategorii męskiej oraz Przedsiębiorstwo...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi już jutro !
Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Ełku odbyło się losowanie...
Powiat Ełcki Zgłoś drużynę na X Wyścigi Smoczych Łodzi
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania swoich...
Powiat Ełcki Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Uroczyste wręczenie stypendiów im. Jana Pawła II odbyło się we...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015