Ośrodek pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w nowej siedzibie

Swoją siedzibę zmienił Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. Mieści się w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej przy ulicy Kościuszki 27 A. Z pomocy ośrodka można korzystać według dotychczasowego harmonogramu pracy.

 

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza osoby pokrzywdzone przestępstwem i członków ich rodzin, a także świadków i osoby z ich najbliższego otoczenia do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i pomocy wolontariuszy. Dyżury specjalistów odbywają się w: poniedziałki w godz. 12- 20, we wtorki od godz. 9 do godz. 16 oraz w soboty w godz. 8-12.

 

Ośrodek pomocy pokrzywdzonym przestępstwem zapewnia nieodpłatną pomoc m.in.: prawną i psychologiczną a także wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów przez mediację oraz pokrywanie kosztów świadczeń zdrowotnych i wyrobów medycznych, niezbędnych w procesie leczniczym, kosztów zakupu żywności lub bonów żywnościowych i kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową, a także finansowanie okresowych dopłat do bieżących zobowiązań czynszowych za lokal mieszkalny.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015