Otwarte baseny i obiekty sportowe. Co jeszcze?

Od 12 lutego będzie można skorzystać z basenu, obiektów sportowych zewnętrznych. Będzie można też pójść do kina oraz zamówić nocleg w hotelu. Wszystko przy zachowaniu ścisłych reżimów sanitarnych.

 

Dotychczasowe obostrzenia złagodzone zostały warunkowo na okres dwóch tygodni, a obowiązywać będą na razie od 12 do 26 lutego. Według nowych wytycznych hotele dostępne będą dla wszystkich przy zachowaniu wymogu dostępności połowy pokoi i serwowania posiłków na życzenie gośc tylko do pokoi. Restauracje hotelowe nadal pozostają zamknięte.

Ponownie otwarte zostają kina, teatry, opery i filharmonie. Podczas wydarzeń kulturalnych zajęta może być maksymalnie połowa miejsc siedzących, a publiczność ma obowiązek zakrywania nosa i ust obowiązują maseczki. Obowiązuje również zakaz konsumpcji.

Ponownie będzie można korzystać z basenów, stoków narciarskich, boisk zewnętrznych, kortów i innych obiektów sportowych znajdujących się na powietrzu. Nadal zamknięte pozostaną aquaparki i siłownie, a restauracje mogą wydawać posiłki jedynie na wynos i w dowozie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

41 − 35 =

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 4 = 2

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015