Park Naukowo-Technologicznym w Ełku zaprasza na Dni Otwarte Startup Creative

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza do udziału w Dniach Otwartych Startup Creative. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski Startup Inkubator” w trzech miastach. Spotkanie w Ełku zaplanowane zostało na 19 czerwca.

 

Wydarzenie skierowane jest do młodych przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju działalności gospodarczej oraz osób rozpoczynających karierę zawodową, którzy chcą rozwijać swoje innowacyjne pomysły na biznes, planują uruchomienie działalności gospodarczej lub są w trakcie zakładania firmy. Uczestnicy projektu „Warmińsko-Mazurski Start-up Inkubator” otrzymają wsparcie w postaci pakietu usług poprawiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz rozwoju oferowanego produktu/usługi lub stworzenia nowego produktu/usługi, a tym samym, umacniania pozycji rynkowej firmy.

 

Podczas Startup Creative uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak rozwinąć swój biznes, jak zaplanować udział w projekcie i zapoznają się z metodą design Thinking. Wydarzenie realizowane będzie w Olsztynie, Ełku i Biskupcu. Udział w nim jest bezpłatny.

 

tt

Jedna odpowiedź do “Park Naukowo-Technologicznym w Ełku zaprasza na Dni Otwarte Startup Creative”

  1. Robert. Ma. pisze:

    Nowa pani Dyrektor. Na organzowaniu spotkań nie powinno się kończyć. Po spotkaniu powinna być szeroka informacja co to spotkanie dało.Do tej pory organizowano wiele spotkan i na tym się kończyło.

Powiat Ełcki Nasze szkoły coraz atrakcyjniejsze
Wczoraj odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni w...
Powiat Ełcki Konkurs Krasomówczy
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w XLIV Wojewódzkim...
Powiat Ełcki Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Dzisiaj, w Zespole Szkół nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w...
Powiat Ełcki Otwarto kolejne miejsce spotkań w Prostkach
W ubiegłym tygodniu odbyło się oficjalne otwarcie zmodernizowanego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015