Park Wodny w Ełku z ograniczonym dostępem

MOSiR w Ełku dostosował funkcjonowanie swoich obiektów do ostatniego rządowego rozporządzenia. Wstęp do Parku Wodnego będą miały grupy pływackie działające w ramach klubów i szkółek, uczniowie w ramach lekcji oraz uczestnicy zajęć zorganizowanych fitness.

 

Zgodnie z ostatnim rządowym rozporządzeniem został zamknięty wstęp na pływalnie dla klientów indywidualnych. W związku z tym MOSiR w Ełku dostosował funkcjonowanie swoich obiektów do nowych wytycznych. Wstęp do Parku Wodnego w Ełku (6:00-22:00) będą miały tylko grupy pływackie działające w ramach klubów i szkółek, uczniowie w ramach lekcji, uczestnicy zajęć zorganizowanych fitness.

 

Wszystkie sauny, zarówno na pływalni jak i na hali sportowej, zostają zamknięte do odwołania. Zamknięta jest również siłownia w hali sportowej przy ul. Kolbego. Stadion i korty pracują bez zmian. Zamknięte jest również „akwarium” w Parku Wodnym, dlatego rodzice odprowadzający dzieci na zajęcia proszeni są, aby po odprowadzeniu swoich pociech opuścili budynek Parku Wodnego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015