Pijana szła bez odblasków po ruchliwej drodze – Zareagował przejeżdżający kierowca

Kobieta bez żadnych elementów odblaskowych, chwiejnym krokiem poruszała się po zmroku na trasie Ełk-Orzysz. 48-latka została przez policjantów zatrzymana do wytrzeźwienia. Dzięki odpowiedniej reakcji kierowcy nie doszło do tragedii na drodze.

 

– Wczoraj (4 listopada – red) przed godziną 20 pod numer alarmowy zadzwonił kierowca, który poinformował o nietrzeźwej pieszej na trasie Ełk-Orzysz – mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. – Kierowca zauważył ją w ostatniej chwili.

 

Z jego relacji wynika, że kobieta poruszała się chwiejnym krokiem, traciła równowagę i wchodziła na środek jezdni. Nie miała na sobie żadnych elementów odblaskowych i była praktycznie niewidoczna na drodze. Z obawy, że kobieta mogłaby zostać potrącona przez inne pojazdy, kierowca zatrzymał się przy niej i w ten sposób ochraniał do czasu przyjazdu policjantów.

 

– Swoją postawą i zainteresowaniem być może uchronił w ten sposób pieszą przed tragedią na drodze – mówi sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz. – Ze względu na okoliczności realnie zagrażające jej życiu i zdrowiu, 48-latka została przewieziona do komendy, gdzie bezpiecznie spędziła noc. W chwili zatrzymani miała ponad promil alkoholu w organizmie. Kobieta odpowie za wykroczenia popełnione na drodze.

3 odpowiedzi na “Pijana szła bez odblasków po ruchliwej drodze – Zareagował przejeżdżający kierowca”

  1. Mrcee pisze:

    Chuje zazdrosne że ktoś się napił

  2. miki z fabryki pisze:

    Mrcee ty DZBANIE

  3. Racjonalista pisze:

    Zamiast dzwonić na policję mógł ją na chatę przy okazji podrzucić (po drodze nawet miał).

Powiat Ełcki Konkurs poezji Baczyńskiego
„Po stronie nadziei” – to temat przewodni XXVI Wojewódzkiego...
Powiat Ełcki „Aktywna Tablica”
Powiat Ełcki realizuje rządowy program „Aktywna Tablica”,...
Powiat Ełcki Nagroda „Ełcki Bocian” 2021
Starostwo Powiatowe w Ełku zachęca do zgłaszania kandydatów...
Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015