Po awanturze w sklepie do policyjnej celi

Spożywał alkohol w sklepie, był wulgarny i agresywny, krzyczał, puszczał głośno muzykę z telefonu, wprowadził policjantów w błąd odnośnie swoich danych i zniszczył radiowóz – wobec uciążliwego klienta interweniowali ełccy policjanci. Nietrzeźwy 36-latek ze sklepu trafił do policyjnej celi.

 

W środę, 1 listopada, policjanci zostali poproszeni o interwencję w sklepie w Ełku, gdzie obsługa miała problem z agresywnym klientem. Wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna w obecności innych spożywał alkohol, krzyczał i był wulgarny. Był też arogancki i agresywny w stosunku do policjantów i nie reagował na prośby o zachowanie zgodne z prawem. Podczas legitymowania wprowadzał policjantów w błąd co do swoich danych osobowych.

 

Z uwagi na takie zachowanie, 36-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Miał ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatami za popełnione wykroczenia na kwotę 700 złotych. Ponadto trwają dalsze czynności w sprawie zniszczenia mienia. Mężczyzna w trakcie zatrzymania celowo uderzył w radiowóz, powodując pęknięcie powłoki lakierniczej. Jeśli wartość strat wyniesie ponad 800 złotych mężczyzna odpowie za przestępstwo. Jest to czyn zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 9 = 12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 28 = 34

Powiat Ełcki Mikołajkowy Autobus Radia 5
Starostwo Powiatowe w Ełku, jak co roku, uczestniczyło w akcji...
Powiat Ełcki Znamy mistrzów powiatu ełckiego w szachach szybkich
Maja Budnicka z Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w...
Powiat Ełcki Podnieśli swoje kwalifikacje
Uroczyste zakończenie kwalifikacyjnych kursów zawodowych odbyło...
Powiat Ełcki Podpisanie umowy patronackiej
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015