Policjanci nagrodzeni przez Wójta Gminy Ełk

Wójt Gminy Ełk pan Tomasz Osewski nagrodził 4 policjantów wyróżniających się w służbie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w gminie Ełk. Wójt szczególnie docenił ich kompetencje, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Pan Tomasz Osewski przekazał również policjantom 11 drukarek o wartości blisko 8.000 zł.

Nagrodzeni przez Wójta Gminy Ełk zostali asp. Katarzyna Półbratek, asp.szt. Artur Milewki,asp. szt. Artur Cuper sierż. szt. Piotr Olejniczak. Są  to funkcjonariusze,  wyróżniający się w codziennej służbie prewencyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Nagrodzeni wykazali się szczególnym poświęceniem i profesjonalizmem przy wykonywaniu obowiązków służbowych, a osiągane przez nich wyniki przyczyniają się bezpośrednio do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Ełk. Wójt Tomasz Osewski szczególnie docenił ich kompetencje, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Dodatkowo samorządowiec przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji insp. Pawła Szyperka 11 drukarek, o wartości blisko 8.000 zł.

9 odpowiedzi na “Policjanci nagrodzeni przez Wójta Gminy Ełk”

 1. jak zostali nagrodzeni?! pisze:

  Przecież to nie tajemnica służbowa a pieniądze dla nich są od podatników – nie od jakiegoś wójta.

 2. Basia pisze:

  Tylko czy będą mieli papier do tych drukarek

 3. Cyklista pisze:

  Pan Wójt niech się zajmie śmieciami wokół Ełku. Strach wjechać rowerem do lasu.Już 2 lata czekam na porządki na terenach leśnych wokół Ełku !

 4. leszcz pisze:

  Papier kupią sobie za przyznane nagrody 😉

 5. leszcz pisze:

  Trójka widocznych nagrodzonych raczej zaliczy testy sprawnościowe, ale pan Komendant budzi moje wątpliwości… Jakiś taki symetryczny do wójta…

 6. sk65 pisze:

  Panie Tomku,fajnie było by pomyśleć o utwardzeniu drogi/asfalt/ na trasie Regiel -Żelazki.Rowerzyści by wychwalali Pana pod niebiosa,tylko ten odcinek w tamtym rejonie jest utrapieniem wszystkich cyklistów.Proszę nad tym zastanowić.

 7. NWE. Jan pisze:

  My do domów nie możemy dojść bo dziura na dziurze a ten z rowerami wyskoczył. 90%drog w gminie to ruina. Zasypali kamieniami i po deszczu to samo.

 8. ..... pisze:

  Dwaj dzielnicowi i wykroczeniowiec + nieobecny prewencjusz „zięciunio”. Co do prewencjusza- jest kilku innych którzy bardziej zasługują na wyróżnienie.

 9. Anonim pisze:

  …………Ja tam widzę 10 drukarek , czyżby znowu 1 się zapodziała :-)))

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015