Policjanci prowadzą śledztwo. Zatrzymano trzech mężczyzn.

Ełccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dochodzenie po tragedii, jaka miała miejsce w środę (6 marca) wieczorem przy ul. Orzeszkowej w Ełku. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn.

 

W środę 6 marca ok. godz. 18.30 służby ratunkowe odebrały telefon z informacją, że w oknie na 3 piętrze jednego z budynków siedzi mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce ratownicy zastali 28-latka leżącego na chodniku. Przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

 

– Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia – informuje szef ełckiej prokuratury Jan Mikucki. – Biegły dokonał sekcji zwłok. Wstępna opinia wskazuje typowe obrażenia dla upadku z wysokości. Zostały pobrane materiały do sporządzenia opinii toksykologicznej, ale jest jeszcze za wcześnie jeszcze, by mówić o wynikach badania.

 

Pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności, w jakich doszło do tragedii, biorą pod uwagę dwie wersje: nieumyślne spowodowanie śmierci i samobójstwo. Policjanci zatrzymali trzech świadków zdarzenia – mężczyzn w wieku od 25 do 27 lat. Każdy z nich znajdował się w stanie nietrzeźwości, co uniemożliwia ich przesłuchanie. Wiadomo, że co najmniej jeden z nich w środę zachowywał się agresywnie w stosunku do pracujących na miejscu zdarzenia służb ratunkowych.

Źródło: Fb Ratownictwo Powiatu Ełckiego

tt
Fot.: Ratownictwo Powiatu Ełckiego

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
Powszechnych w Ełku, który znajduje się w hali sportowej Zespołu...
Powiat Ełcki Równać Szanse -Małe Granty
Ruszył konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”, który jest...
Powiat Ełcki Nowy punkt szczepień w Ełku gotowy
Od środy, 5 maja, będzie można się zaszczepić przeciw Covid-19 w...
Powiat Ełcki Życzenia dla Maturzystów
Drodzy Maturzyści, przed Wami jeden z najważniejszych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015