Posprzątamy Ełk i okolice. Zbliża się Wiosenne sprzątanie Warmii i Mazur.

Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku oraz Nadleśnictwo Ełk zapraszają do udziału w akcji Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur. Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 5 kwietnia.

 

– Kwiecień, to czas, kiedy ludzie na całym świecie włączają się do ogólnoświatowej akcji „Dzień Ziemi” – mówi Róża Cimochowska z Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. – To właśnie w tym miesiącu wszyscy przypominają sobie o problemach zagrażających naszej planecie. Z tej właśnie okazji zapraszamy do uczestnictwa w akcji ekologicznej „Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur”. Niestety krajobraz po zimie nie wygląda zachęcająco. Puszki, papiery, folie, butelki nie tylko szpecą ulubione miejsca spacerów, ale także szkodzą przyrodzie. Dlatego też wszystkich uczestników zaopatrzymy w worki i jednorazowe rękawice, aby móc usuwać wszystkie napotkane odpady. Mamy nadzieję, że udział w akcji zwiększy ich świadomość w zakresie ochrony środowiska i wpłynie na zmniejszenie procederu pozbywania się śmieci gdzie popadnie.

 

Do udziału w akcji ełckie CEE zaprasza grupy oraz klasy z przedszkoli, szkół, stowarzyszeń, świetlic, ośrodków, itp. Zapisy przyjmowane będą do 29 marca telefonicznie pod nr tel: 87 610 16 24 mailowo: r.cimochowska@cee.elk.pl.

 

fm

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015