Poszukiwane są pomysły na wykorzystanie starej hali

Trwają konsultacje społeczne dotyczące zabytkowej hali bokserskiej. Mają one pomóc w określeniu nowych funkcji budynku zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej 16 w Ełku. Konsultacje pozwolą ustalić szczegółowe potrzeby lokalowe i infrastrukturalne mieszkańców.

 

Konsultacje dotyczące zabytkowej hali potrwają do 29 marca. Zgłaszane w tym czasie propozycje, zgodnie z przyjętymi założeniami, powinny koncentrować się na wykorzystaniu budynku na cele kulturalne lub sportowo-rekreacyjne. Swoje propozycje można przedstawić na dwa sposoby: za pośrednictwem formularza przesłanego pocztą tradycyjną lub w formie elektronicznej do kancelarii Urzędu Miasta Ełku oraz biorąc udział w spotkaniach zaplanowanych na 18 i 21 marca.

 

kk

3 odpowiedzi na “Poszukiwane są pomysły na wykorzystanie starej hali”

  1. Wyborca. pisze:

    Przez 12 lat nie zrobiono nic zmarnowano miliony na bzdury. Miasto zadłużone na koszmarna sume100 mln. Raptem się Pan obudził i pyta. Hala stoi dziesiątki lat i niszczeje. Niszczeją też wstrętne mosty i rdzewieją. Miastu brakuje parkingów między 13 a 18 wszędzie korki. Totalna blokada miasta. Urząd miasta, piękny budynek jak ktoś napisał popada w ruinę a pan pyta co robimy z halą.

  2. Roman pisze:

    Rozebrać, wybudować mosteczek. 3 m ścieżki rowerowej i obsdzić bratkami. Wieczorem musi być różowa iluminacja z dodatkiem biskupiego lila.

  3. Dzidzia pisze:

    Brawo za brawurę i dowcip

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015