Prace na ul. Wojska Polskiego dobiegają końca

Dobra wiadomość dla kierowców. Dobiega końca remont ulicy Wojska Polskiego. Już w najbliższy piątek 6 grudnia nastąpi zmiana organizacji ruchu i oddanie do użytku przebudowanego odcinka drogi od skrzyżowania z ulicą Kościuszki do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza.

 

Prace obejmowały również wykonanie chodników, ścieżek rowerowych oraz oświetlenia ulicznego. Koszt inwestycji to kwota ponad 12 mln zł, z czego 4,5 mln zł to środki unijne.

 

Przebudowa ul. Wojska Polskiego rozpoczęła się na początku czerwca. Inwestycja polegała na przebudowie odcinka ulicy od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Mickiewicza wraz z wykonaniem zatoki autobusowej.

 

Obecnie ulica Wojska Polskiego to dwujezdniowa ulica z dwoma pasami ruchu na wprost z dodatkowymi pasami do skrętu w lewo i w prawo w rejonie skrzyżowania ulicy Armii Krajowej i ulicy Zamkowej.

 

7 odpowiedzi na “Prace na ul. Wojska Polskiego dobiegają końca”

 1. ligiusz pisze:

  Widzę przystanek na ulicy AK, czy jadąc z Baranek na Północ II będzie można wysiąść tylko nad rzeką i za ulicą Mickiewicza ?

 2. Adam pisze:

  Ulica jest skończona „czekamy” na prezent mikołajkowy. Można skonać że śmiechu.pytamy zatem o ile dzięki tej niepotrzebnej inwestycji zwiększyło się zadłużenie miasta.

 3. Joanna pisze:

  Mieszkam przy WP ludzie stoją w korkach ulica skończona a czekają na propagandowy prezent mikołajkowy.

 4. Wyborca pisze:

  Teraz nas wyborców zadanie. Zbliżają się budżetowe obrady Rady Miasta. Obserwujemy kto z radnych neutralny i zależy mu na finansach miasta a kto uzależniony i podnosi tylko łapkę.

 5. Elczanin pisze:

  W mieście piekło na drogach. Droga skończona a czeka się by ją podarować na Mikołajki. I promować się. Czemu nie ogłasza oficjalnie długu miasta który utworzył przez niegospodarność

 6. Kierowca pisze:

  Wszystkim tym, którzy uważają, że owa inwestycja była niepotrzebna a pieniądze zostały zmarnowane, zapraszam do ruszenia auta z parkingu, o ile je macie, i przejażdżkę częściej niż raz w niedziele do kościoła.. ludzie bez pojęcia o bezpieczeństwie i sprawności ruchu. Idźcie dalej walczyć o 50cm chodnika przy kościele albo przeprowadźcie się na wieś, tam gdzie nikt Wam drogi nie ruszał od lat i następnych naście ruszał nie będzie.

 7. Jan pisze:

  Jest teraz ładnie, dużo parkingów i można zawrócić na rondzie. Gratuluje

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki „Ekonomiak” wśród najlepszych w kraju
Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku...
Powiat Ełcki O ełckiej oświacie z Ministrem Edukacji Narodowej
Szef resortu edukacji Dariusz Piontkowski spotkał się w Zespole...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015