Próbował włamać się do samochodu. Miał przy sobie narkotyki.

W ręce ełckich policjantów wpadł 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Wcześniej mężczyzna wszedł na nie swoją posesję i dostał się do środka stojącego tam samochodu. Podczas kontroli bagażu 36-latka policjanci zabezpieczyli kilkanaście torebek, w których najprawdopodobniej znajdują się substancje niedozwolone: amfetamina i marihuana. Za posiadanie narkotyków teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Informację o mężczyźnie, który przeskoczył przez ogrodzenie, wszedł na czyjaś posesję i włamuje się do samochodu, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ełku odebrał w niedziele 23 sierpnia.

 

– Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i pod wskazanym adresem zauważyli osobę, odpowiadającą rysopisowi podanemu przez zgłaszającego – mówi st. post. Agata Kulikowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Po kilku minutach policjanci zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Policjanci skontaktowali się z właścicielem samochodu, do którego wszedł 36-latek i ustalili, że z auta nic nie zginęło. Jednak podczas kontroli bagażu policjanci ujawnili w plecaku zatrzymanego mężczyzny 12 woreczków strunowych i papierowych zawiniątek z białym proszkiem, woreczek z suszem roślinnym i małą wagę elektroniczną.

 

36-latek trafił do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim substancje do laboratorium. Jeśli szczegółowe badania potwierdzą wstępne wyniki, że są to narkotyki mężczyzna, odpowie za posiadanie substancji niedozwolonych. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

rm

 

Fot. KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: tadeusz

  tadeusz..pani wojciechowska ma pani mój głos, e ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Mieszkańcy Elku

  Pierwszy raz od przynajmniej 12 lat ktoś tak konk ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Wyborca

  Debata oczywiście tak ale zorganizowana przez kom ...

 • Anna Wojciechowska odkrywa karty: Marek Elk

  Pani Wojciechowska ma głos nas młodych. Większo ...

 • Parafialne dożynki w Stradunach: Mieszkaniec

  Ci co zadłużyli miasto i Gminę to powinni być ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015