Próbował włamać się do samochodu. Miał przy sobie narkotyki.

W ręce ełckich policjantów wpadł 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Wcześniej mężczyzna wszedł na nie swoją posesję i dostał się do środka stojącego tam samochodu. Podczas kontroli bagażu 36-latka policjanci zabezpieczyli kilkanaście torebek, w których najprawdopodobniej znajdują się substancje niedozwolone: amfetamina i marihuana. Za posiadanie narkotyków teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Informację o mężczyźnie, który przeskoczył przez ogrodzenie, wszedł na czyjaś posesję i włamuje się do samochodu, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ełku odebrał w niedziele 23 sierpnia.

 

– Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i pod wskazanym adresem zauważyli osobę, odpowiadającą rysopisowi podanemu przez zgłaszającego – mówi st. post. Agata Kulikowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Po kilku minutach policjanci zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Policjanci skontaktowali się z właścicielem samochodu, do którego wszedł 36-latek i ustalili, że z auta nic nie zginęło. Jednak podczas kontroli bagażu policjanci ujawnili w plecaku zatrzymanego mężczyzny 12 woreczków strunowych i papierowych zawiniątek z białym proszkiem, woreczek z suszem roślinnym i małą wagę elektroniczną.

 

36-latek trafił do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim substancje do laboratorium. Jeśli szczegółowe badania potwierdzą wstępne wyniki, że są to narkotyki mężczyzna, odpowie za posiadanie substancji niedozwolonych. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

rm

 

Fot. KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • „Stara” plaża miejska w Ełku: grzes

  a pety wyzbierane? ...

 • „Stara” plaża miejska w Ełku: Elczanin

  Ale zajeb* molo no super nowa plaża jaki długi w ...

 • Rozbudowa ścieżek rowerowych nad rzeką Ełk wraz z infrastrukturą: Gdzie straż miejska i porządki?

  Na promenadzie/ścieżce rowerowo-pieszej zawsze p ...

 • MÓJ NOWY SĄSIAD Z EŁKU – I Piknik Sąsiedzki: MK

  Akurat. Kołtuneria Ełcka. Zawsze się mówiło z ...

 • PROBLEMY NASZEGO REGIONU – I Forum Przedsiębiorczości Polski Północno-Wschodniej: Marriu

  Zbudujcie do końca S61 i S16. Ewentualnie S8 do B ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015