Ełk, ( od do )
wiatr: , wilgotność:
Próbował włamać się do samochodu. Miał przy sobie narkotyki.

W ręce ełckich policjantów wpadł 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Wcześniej mężczyzna wszedł na nie swoją posesję i dostał się do środka stojącego tam samochodu. Podczas kontroli bagażu 36-latka policjanci zabezpieczyli kilkanaście torebek, w których najprawdopodobniej znajdują się substancje niedozwolone: amfetamina i marihuana. Za posiadanie narkotyków teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Informację o mężczyźnie, który przeskoczył przez ogrodzenie, wszedł na czyjaś posesję i włamuje się do samochodu, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ełku odebrał w niedziele 23 sierpnia.

 

– Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i pod wskazanym adresem zauważyli osobę, odpowiadającą rysopisowi podanemu przez zgłaszającego – mówi st. post. Agata Kulikowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Po kilku minutach policjanci zatrzymali uciekiniera, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Kalinowo. Policjanci skontaktowali się z właścicielem samochodu, do którego wszedł 36-latek i ustalili, że z auta nic nie zginęło. Jednak podczas kontroli bagażu policjanci ujawnili w plecaku zatrzymanego mężczyzny 12 woreczków strunowych i papierowych zawiniątek z białym proszkiem, woreczek z suszem roślinnym i małą wagę elektroniczną.

 

36-latek trafił do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim substancje do laboratorium. Jeśli szczegółowe badania potwierdzą wstępne wyniki, że są to narkotyki mężczyzna, odpowie za posiadanie substancji niedozwolonych. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

rm

 

Fot. KPP Ełk

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: KIMONO

  UDZIAŁ JEST PŁATNY !!!!!! padłem watykańscy zd ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: kunamatata

  Niech się nocą po torowisku przejdą do bed ą m ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: rydzyk

  NO szczyty szczytów,brak słów ...

 • Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji „Zorientuj się na Ełk”: Anonim

  Cześć, ZSNEodbędzie się 15 kwietnia ;-) ...

 • Klub parlamentarny zaprasza: Marriu

  Wnuk słynnego prlowskiego kata patriotów przybę ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015