Propozycja na rodzinną niedzielę i aktywny wypoczynek

Ełckie stowarzyszenie Ekologiczne i Nieformalne Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej serdecznie zapraszają na Rodzinny rajd rowerowy.

 

– Rajd przeznaczony jest przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale zapraszamy także inne osoby – mówią organizatorzy. – Tempo rajdu dostosowane będzie do najsłabszego uczestnika. Będziemy jechać tak, aby każda osoba bez problemu przejechała zaplanowaną trasę.

 

W trakcie rajdu odbędzie się ognisko. W związku z tym organizatorzy wydarzenia proszą o zabranie ze sobą kiełbasek. Rajd poprowadzi Aleksandra Szmurło z TKiTA. Uczestnicy pokonają trasę: Nowa wieś Ełcka – Śniepie – Borki – Miechów – Bobry – Miłusze – Niedźwiedzie – Lipińskie Małe- Ełk. Będzie to dystans liczący ok. 35 km.

 

Wyprawa odbędzie się w niedzielę 28 lipca. Uczestnicy rajdu wyruszą o godz. 9 z parkingu przed Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Powrót planowany jest na godz. 14. Udział w rajdzie est bezpłatny. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie pod nr tel.: tel. 87 610 16 24 oraz mailowo pod adresem: e.sigiel@cee.elk.pl.

 

fm

Jedna odpowiedź do “Propozycja na rodzinną niedzielę i aktywny wypoczynek”

  1. Niedżwiedzie...??? pisze:

    Niedźwiedzie to chyba są w tej redakcji… ?

Powiat Ełcki Szczepienia przeciw COVID-19
Szczepienie przeciw COVID-19 zmniejsza ryzyko zachorowania, a w...
Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015