Przed nami Festiwal Ełk, Ogień i Woda

Ełk, Ogień i Woda to jeden z największych festiwali pirotechnicznych w Polsce. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, konkursowym zmaganiom pirotechników o Grand Prix Festiwalu towarzyszyć będą niesamowite pokazy przygotowane przez kuglarzy, szczudlarzy i tancerzy ognia. Nie zabraknie też koncertów muzycznych.

 

Tegoroczna edycja festiwalu rozpocznie się już w najbliższy piątek na ełckiej plaży miejskiej. W ciągu dwóch wieczorów niebo nad Ełkiem rozświetlą cztery pokazy pirotechniczne. Na muzycznej scenie wystąpią m.in. Marta Zalewska i Mr. Pollack. W sobotę, zanim poznamy laureata Nagrody Grand Prix Festiwalu Ełk, Ogień i Woda, na ekranie wodnym na jeziorze obejrzymy widowisko „Dwa żywioły”.

 

PROGRAM:

5 lipca 2019 (piątek) Plaża Miejska w Ełku
20:55 występ The Bucket Guys
21:00 oficjalne otwarcie Festiwalu
21:10 koncert Marty Zalewskiej
22:10 widowisko taneczno – muzyczne„Hulanki” Art Color Ballet
22:30 I pokaz pirotechniczny – Grupa PSO
22:40 spektakl teatru ognia Nam-Tara „Black&White”
23:00 II pokaz pirotechniczny – Grom Zbig
23:10 koncert Mr. Pollack

6 lipca 2019 (sobota) Plaża Miejska w Ełku
21:00 koncert Mery Spolsky
22:00 I pokaz pirotechniczny – CLICK Pyro&Art
22:10 spektakl teatru ognia Azis Light
22:30 II pokaz pirotechniczny – Wulkan
22:40„DWA ŻYWIOŁY”widowisko na ekranie wodnym na jeziorze – firma Svoboda
22:55 ogłoszenie wyników konkursu oraz zakończenie festiwalu

13 odpowiedzi na “Przed nami Festiwal Ełk, Ogień i Woda”

 1. Adam koniecko pisze:

  Koszmar dla naszych zwierząt niech się wreszcie skończy.Referendum konieczne.wg badań 79% Ełczan nie zagłosuje na Andruka

 2. głuchy i ślepy na uroki wybuchów pisze:

  buracki Sylwester w środku lata i to w czasach gdy taki „rozrywki” są powszechnie krytykowane i często zabraniane w co bardziej cywilizowanych miastach. U nas jak widać … kamieni kupa.

 3. Pan dobry pisze:

  Panie Prezydencie obniż Pan cenę gruntu działki na strefie i zachęć nowych pracodawców do otworzenia w Ełku swojej firmy. Ale nie, lepiej wystrzelić pieniądze w powietrze, niech polatają balony, przełożymy kostkę brukowa na placu JPII, zasadzimy kwiatki i w Ełku będzie fajnie, szczególnie tym pracownikom ze Sklejki. Ot cała polityka pana Andrukiewicza, turyści wypiją piwo, coś zjedzą i pojadą do domu, tu trzeba jeziora łączyć by ich przyciągnąć jak przyciąga Giżycko, Mikołajki, Augustów.

 4. Olka pisze:

  Tysiące negatywnych wpisów a on mówi ze go wybrali.prawda wybrali ale już nie wybiorą.125 mln długu miasta to dorobek tego specjalisty.

 5. Żeglarz pisze:

  Na jeziorze żyją jeszcze ptaki wodne, ale co tam, panowie w klapkach i z tatuażami na łydce muszą się hucznie bawić. A może warto zrobić strefę eko za przesmykiem (część od strony Baranów)?

 6. wczasowiczka pisze:

  dURNY NARÓD,JAK COŚ SIĘ DZIEJE NARZEKANIE ,JAK NIC SIĘ NIE DZIEJE NARZEKANIE,CO ZA DURNY KURWA JEST TEN NASZ NARÓD I TO KATOLICKIE POJEBANE SPOŁECZEŃSTWO

 7. antoni pisze:

  Wydać ponad 50 tys zł na jeden pokaz to jest polityka, ile zostawią turyści przez kilka godzin ?

 8. były Ełczanin pisze:

  Ełczanie nie narzekajcie, jeszcze parę lat temu o Ełku mało kto słyszał mimo że to pierwsza stolica Mazur. To, że przez dwa dni będzie coś się działo to dobrze. Byłem ostatnio w Ełku i jestem pod wrażeniem jak miasto wypiękniało, mówi się w Polsce o Ełku.

 9. Jerzy. pisze:

  Moje dzieci uciekły do Anglii bo przez dwa lata proponowano im 1800zł. na reke. Tu nie chodzi że nie powinno być rozrywek. Miasto ma 125 mln zł długu i nic nie robi by młodych zatrzymać. Nie ma nowych inwestycji od 12 lat. O to chodzi. Brat ma restauracje na promenadzie zarabia to samo w czasie festiwalu co każdego dnia. Ludzie przyjeżdżają oglądają wsiadaja w samochody i odjeżdżają. Maju też knajpy w swoich miastach. Jeśli miastu grozi bankructwo to nie będziemy się cieszyć ogniem i wodą. Bo musimy tu żyć.

 10. Kamil pisze:

  Ci co tu z a bieraja głos w obronie tego festiwalu. Niech pojma że miasto jest gole finansowo i te zabawy organizowane są za kredyty z banku. Tak robi dobry gospodarz?

 11. Ewa pisze:

  Ciekawe że Ełczanie maja te festiwale w głębokim poważaniu. 80%widzow to przyjezdni z okolic. Oni przyjdą na występ a potem do swoich zjechanych aut i do domu. Koncerty za darmo i miasto z tego tytułu nic nie ma. Gastronomia nie zarabia nic. Pierwszego dnia festiwalu po pokazie byliśmy jedyni w knajpie.

 12. Kamila pisze:

  Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak sie nie podoba to się wyprowadzić z Ełku. Najwygodniej to tylko krytykować….co za konsumpcyjna postawa:( Mam wrażenie, że to jakiś jeden troll pod różnymi nickami ciągle pisze o tym długu…Wstyd! My mieszkańcy Ełku pamiętamy jakim szarym miastem był kiedyś Ełk. Teraz to piękne, zadbane miasto, którym możemy się poszczyć w Polsce. Ełk jest już miastem rozpoznawalnym na mapie Polski i to z dobrej strony, nie tak jak kiedyś. Wszystkim marudom mówię NIE!

 13. Wieslaw pisze:

  Kamusia a gdzie ty byłaś poza Ełkiem. Jest jeszcze jedno wyjście można odwołać w referendum humorzastego. Coraz więcej Elczan widzi że mostki i kwiatki nie nakarmią mieszkańców. . Potrzebna dobrze płatną praca. Od 12 lat nie powstał żaden zakład dający Elczanom godne wynagrodzenie. Takich pięknych miast jak Ełk jest w Polsce 90 %.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

66 + = 73

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 + 4 =

Powiat Ełcki Ogólnopolska akcja edukacyjna ,,Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby starsze na spotkanie z...
Powiat Ełcki ,,Kangur Matematyczny”
Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu...
Powiat Ełcki VI Przegląd Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych
VI Przegląd  Twórczości Ludowej Osób Niepełnosprawnych „W...
Powiat Ełcki X Wyścigi Smoczych Łodzi za nami
Straż Pożarna w Ełku, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015