Przed nami widowisko w formule K1

Gratka dla miłośników sportów walki. Przed nami kolejna gala. Tym razem w hali sportowo-widowiskowej na os. Jeziorna w Ełku zaprezentują się reprezentanci najostrzejszej formuły kickboxingu – K1. Gala DSF Kickboxing Challenge Eliminator odbędzie się 15 grudnia o godz. 18.

 

– DSF Kickboxing Challenge Eliminator to czteroosobowy turniej, którego zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kontraktu z DSF – mówi Katarzyna Sztramko, prezes Szkoły Walki Thor Ełk. – By go zdobyć, trzeba będzie jednego wieczoru stoczyć 2 walki. Walki zawodowe odbywają się na dystansie 3 rundy po 3 minuty z jednominutową przerwą. Pomiędzy walkami eliminatora odbędą się 4 walki zawodowe, również na dystansie 3 rundy po 3 minuty z jednominutową przerwą.

 

Wśród zawodników zobaczymy ełczanina. W turnieju zmierzy się Rafał Tronci. Zawodnik który trenuje w Ełckiej Szkole Walki Thor od 2013roku. Na swoim koncie zanotował już wiele występów amatorskich. Zdobywał medale w formułach K1 i Low Kick podczas Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Rafał ma 19 lat i będzie to jego pierwsza walka jako senior i debiut zawodowy. Od początku prowadzony jest przez trenera Rafała Sztramko.

 

W turnieju udział wezmą ważący 75 kg zawodnicy: Paweł Szostak Gorila Olsztyn, Daniel Kolasiński Palestra Warszawa, Bartosz Guz Fight Gym Lublin, Kacper Walczak Waleczna Lubelszczyzna. W walkach zawodowych wystąpią: Paulina Ilnicka Kaiser Olsztyn, Kama Gołębiewska Fight Club Radzymin, Marek Milewski Gorila Olsztyn, Michał Walczak Waleczna Lubelszczyzna, Michał Benben Gladiators Bełchatów, Bartek Witkowski Gorila Olsztyn, Radosław Kuzia Sanda Płock, Rafał Tronci Thor Ełk, Bartosz Dołbień Palestra Warszawa oraz Sebastian Dziana – Wisła Sandomierz.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
Powszechnych w Ełku, który znajduje się w hali sportowej Zespołu...
Powiat Ełcki Równać Szanse -Małe Granty
Ruszył konkurs „Równać Szanse - Małe Granty”, który jest...
Powiat Ełcki Nowy punkt szczepień w Ełku gotowy
Od środy, 5 maja, będzie można się zaszczepić przeciw Covid-19 w...
Powiat Ełcki Życzenia dla Maturzystów
Drodzy Maturzyści, przed Wami jeden z najważniejszych...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015