Przed nami widowisko w formule K1

Gratka dla miłośników sportów walki. Przed nami kolejna gala. Tym razem w hali sportowo-widowiskowej na os. Jeziorna w Ełku zaprezentują się reprezentanci najostrzejszej formuły kickboxingu – K1. Gala DSF Kickboxing Challenge Eliminator odbędzie się 15 grudnia o godz. 18.

 

– DSF Kickboxing Challenge Eliminator to czteroosobowy turniej, którego zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci kontraktu z DSF – mówi Katarzyna Sztramko, prezes Szkoły Walki Thor Ełk. – By go zdobyć, trzeba będzie jednego wieczoru stoczyć 2 walki. Walki zawodowe odbywają się na dystansie 3 rundy po 3 minuty z jednominutową przerwą. Pomiędzy walkami eliminatora odbędą się 4 walki zawodowe, również na dystansie 3 rundy po 3 minuty z jednominutową przerwą.

 

Wśród zawodników zobaczymy ełczanina. W turnieju zmierzy się Rafał Tronci. Zawodnik który trenuje w Ełckiej Szkole Walki Thor od 2013roku. Na swoim koncie zanotował już wiele występów amatorskich. Zdobywał medale w formułach K1 i Low Kick podczas Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Rafał ma 19 lat i będzie to jego pierwsza walka jako senior i debiut zawodowy. Od początku prowadzony jest przez trenera Rafała Sztramko.

 

W turnieju udział wezmą ważący 75 kg zawodnicy: Paweł Szostak Gorila Olsztyn, Daniel Kolasiński Palestra Warszawa, Bartosz Guz Fight Gym Lublin, Kacper Walczak Waleczna Lubelszczyzna. W walkach zawodowych wystąpią: Paulina Ilnicka Kaiser Olsztyn, Kama Gołębiewska Fight Club Radzymin, Marek Milewski Gorila Olsztyn, Michał Walczak Waleczna Lubelszczyzna, Michał Benben Gladiators Bełchatów, Bartek Witkowski Gorila Olsztyn, Radosław Kuzia Sanda Płock, Rafał Tronci Thor Ełk, Bartosz Dołbień Palestra Warszawa oraz Sebastian Dziana – Wisła Sandomierz.

 

em

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015