Ełk, ( od do )
wiatr: , wilgotność:
Przyznano dotacje na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu

Ełckie kluby sportowe odebrały dotacje na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Ełku. W tym roku na ten cel w budżecie miasta przeznaczono 70 tys. zł. Dofinansowanie otrzymało 5 klubów.

 

O dotację mogły ubiegać się kluby sportowe, które prowadzą działalność sportową na terenie miasta Ełku, nie działają w celu osiągnięcia zysku i uczestniczą w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach zespołowych oraz indywidualnych.

 

Na „Podniesienie poziomu sportowego ełckich wioślarzy: modernizacja bazy sprzętowej oraz udział w konsultacjach szkoleniowych zawodników do Kadry Polski Juniorów 2016” Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku otrzymał 28 tys. 800 zł. Nieco mniej, bo 28 tys. 325 zł na projekt „Spełniajmy marzenia. Udział drużyny juniora w rozgrywkach CLJ” otrzymał Mazurski Klub Sportowy Ełk. Ełcki Klub Sportowy Szczypiorniak i jego „III Podlaska Liga Piłki Ręcznej” to kolejne 6 tys. zł przyznane w ramach dotacji na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Ełku. Na realizację projektu „Doskonalenie kadry trenerskiej gwarantem sukcesu” Uczniowski Klub Sportowy Rona 03 otrzymał 3 tys. 375 zł, a na „Udział zawodników MKB Mazur Ełk w Mistrzostwach Polski Młodzików i Pucharze Polski Kadetów i Kadetek” Miejski Klub Bokserski „MAZUR” – 3 tys. 500 zł.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Zgaś jutro światło na godzinę: Czas - START !

  I od tej godziny odliczaj 9 m-cy na kolejne 500 + ...

 • Zgaś jutro światło na godzinę: Czysta ekologia :

  A godzinę przed - zażyj "Brambareran" ;) :) ... ...

 • Ełcka „Czwórka” odkrywa talenty: On

  Dobrze jak nauczyciel wspera ucznia ktore sobie ra ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: KIMONO

  UDZIAŁ JEST PŁATNY !!!!!! padłem watykańscy zd ...

 • Podełckimi bezdrożami przejdzie Ekstremalna Droga Krzyżowa: kunamatata

  Niech się nocą po torowisku przejdą do bed ą m ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015