Przyznano dotacje na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu

Ełckie kluby sportowe odebrały dotacje na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Ełku. W tym roku na ten cel w budżecie miasta przeznaczono 70 tys. zł. Dofinansowanie otrzymało 5 klubów.

 

O dotację mogły ubiegać się kluby sportowe, które prowadzą działalność sportową na terenie miasta Ełku, nie działają w celu osiągnięcia zysku i uczestniczą w zorganizowanym współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach zespołowych oraz indywidualnych.

 

Na „Podniesienie poziomu sportowego ełckich wioślarzy: modernizacja bazy sprzętowej oraz udział w konsultacjach szkoleniowych zawodników do Kadry Polski Juniorów 2016” Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku otrzymał 28 tys. 800 zł. Nieco mniej, bo 28 tys. 325 zł na projekt „Spełniajmy marzenia. Udział drużyny juniora w rozgrywkach CLJ” otrzymał Mazurski Klub Sportowy Ełk. Ełcki Klub Sportowy Szczypiorniak i jego „III Podlaska Liga Piłki Ręcznej” to kolejne 6 tys. zł przyznane w ramach dotacji na realizację zadań z zakresu rozwoju sportu w Ełku. Na realizację projektu „Doskonalenie kadry trenerskiej gwarantem sukcesu” Uczniowski Klub Sportowy Rona 03 otrzymał 3 tys. 375 zł, a na „Udział zawodników MKB Mazur Ełk w Mistrzostwach Polski Młodzików i Pucharze Polski Kadetów i Kadetek” Miejski Klub Bokserski „MAZUR” – 3 tys. 500 zł.

 

tt

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Jak będzie wyglądał przyszłoroczny budżet miasta Ełku?: antoni

  Wybudujmy kładkę, ograniczmy jezioro, i dziwmy s ...

 • Jak będzie wyglądał przyszłoroczny budżet miasta Ełku?: Kibic

  Jeśli chodzi o hale tenisową, to zasługa Pana p ...

 • Przeżyli razem 50 lat i więcej: oj, "redaktorki, redaktorki" ...

  Przeczytajcie swoje pierwsze zdanie ... ...

 • Poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców Siedlisk: Janusz

  Dobry prezent za duże pieniądze ,ale szkoda ze t ...

 • Jak będzie wyglądał przyszłoroczny budżet miasta Ełku?: D. W

  Wiemy ze Pani Anna juz podjęła temat osiedla pod ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015