Radni chcą większej bonifikaty

 

Jest nowy projekt uchwały w sprawie udzielenia bonifikaty od opłaty wnoszonej jednorazowo za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości stanowiących własność miasta Ełk i zabudowanych na cele mieszkaniowe. Zgodnie z zaproponowanym przez ełckich radnych z Koalicji Obywatelskiej i Lewicy zapisem, bonifikata mogłaby wynieść 99,90 procenta, jeśli jednorazowa opłata wniesiona zostanie w roku, w którym nastąpiło przekształcenie.

 

O swoim projekcie radni miasta Ełku poinformowali w piątek (15 lutego) przez ełckim ratuszem. Tuż po briefingu prasowym odpowiednie dokumenty trafiły do biura Rady Miasta Ełku. Jaki będą dalsze losy projektu uchwały? Dowiemy się, gdy zapoznają się z nim pozostali rajcy. Z przyjęcia uchwały mogłoby skorzystać ok. 2 tys. ełczan.

 

em

21 odpowiedzi na “Radni chcą większej bonifikaty”

 1. Ja pisze:

  Polać im.

 2. Mieszkaniec. pisze:

  Brawo Radni. W końcu skończyła się era dobrzackich klakierow.

 3. Karol pisze:

  Przez 12 lat klakierska rada podpisywała nie wiedząc co podpisuje. Wielki szacun Państwo Radni.

 4. Wyborcy pisze:

  To my mieszkańcy wybieramy radnych dlatego cieszy ze o nas myślą a nie robią to co każe nieudacznik.

 5. Wiosna pisze:

  Tylko andrukiewicz. Małpujcie jego

 6. Witold pisze:

  boli was ze pan Tomek roni lepiej wszystko od was. POSt komuna

 7. Alina pisze:

  Prezio znowu próbował lansu. To ja jestem najlepszy. Przeliczył się biedak, zapomniał że już tylko 11 klakierow w Radzie w tym 3 przechrztów.

 8. Leszek. Mar. pisze:

  Troje przechrztów czyli trzy Kałuże.

 9. Kibic pisze:

  Widać zmiany W Radzie. Gratulacje!!!

 10. Wyborca pisze:

  Do Witolda. Twój Tomek tak „roni”że wyronił
  100 mln długu.

 11. Wyborca pisze:

  Górski jest skończony przez Miłość do Biedronia. Mamy nadzieję że inni radni oczywiscie ci Nowi nie pójdą w jego ślady.

 12. Henryk pisze:

  Panie Radny Pana szef Biedron obraził setki tysięcy starszych. Co Pan na to? Chlapie ta gębą i śmieje się z tego co nachlapał.

 13. Czytelnik pisze:

  Trzeba być Biedroniem by w kampanii obrazić starsze osoby nazywając ich dinozaurami. Obraził tych którzy idą głosować. Czekolada mu mózg przeslonila. W sieci pełno wpisów o tarzaniu się go w odchodach. Widać że cześć odchodów uszkodziła mózg.

 14. Fan. T pisze:

  Popieram, nie głosuję na Biedronia. To clown.

 15. Wyborca KOL pisze:

  Sesja 26 II 2p19 roku. Skandalem jest ponaglanie i oznajmianie radnym że nie będziemy tu do 16.Panie przechrzta Pan łaski nie robi jeśli Panu za długo na komisjach to moze Pan zrezygnować. Stare klakierskiej rady już nie ma. Zostały u Pana nawyki z poprzedniej kadencji że to we wszystkim decydował prezio. Wiem że wy chcecie szybko skończyć i potem szeregiem do Burmistrza. Poprzedniego dnia była komisja infrastruktury prowadzona przez Panią Radną Wojciechowską Dowiedzieliśmy się wszystkiego co nas wyborców interesowało. Nikt nikogo niecpoganiał.

 16. Mieszkaniec pisze:

  Mam prośbę by w transmisjach z sesji Rady Miasta nie dawać mikrofonu Panu Karpieni. Po pierwsze zawsze patrzy preziowi w oczy i ma tak gardłowy głos że moje dzieci przerażone uciekają do piwnicy i wieczorem maja problemy z zaśnięciem. Czy jego głos jest inaczej przetwarzany?

 17. Jola, m pisze:

  Jak mówi tak śpiewa. Zapiewajło.

 18. Jarek. Baranki pisze:

  Ci co krytykują przechrztę maja oczywiście rację ale co on biedny może. Robi co mu każą. Przechrzty się nie szanuje. Bo to Przechrzta. Oszukał wyborców którzy na niego głosowali. Dobrzaki ciągle myślą że i ich może wyrolować.

 19. Mieszkanka Mickiewicza pisze:

  Za co by się te A nie wziął to porażka. Pieniądze na bzdury wydawane, miasto zadłużone na wieki PIEKNY BUDYNEK urzędu miasta to odrapane straszydlo a on mostek przez jezioro chce budować. Jest to jeden z piękniejszych budynków w okręgu. Gdzie są Radni? Zapytajcie tego gospodarza czy on to widzi. A może tak się przyswyczaił że haso „jest pięknie” przesloniło mu oczy.

 20. Karol pisze:

  Lubuje się w Ruinach. Rozkochal się w Zamnku i chce by UM podobnie wyglądał.

 21. L. Rad pisze:

  Dług miasta, kiedy rozpoczynał działalność ten spec od zadłużenia wynosił 23 mln981 tys 989 zł. Dziś dlud wynosi 91 mln850 tys. W tym roku przekroczy 100 mln. Spec zaplanował rozpoczęcie splacania kredytów na następną kadencje. Pewnie pryśnie do Sejmu a wy się martwcie.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (4/6)
Czwartą inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Darmowe zajęcia dla uczniów i nauczycieli
Rusza akcja darmowych zajęć online dla uczniów i nauczycieli....
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (3/6)
Kolejną inwestycją drogową, która została zrealizowana w...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015