Radni powiatu ełckiego udzielili zarządowi absolutorium i wotum zaufania

Głosami: 13 za, 5 wstrzymujących się i 3 nieobecnością 3 radnych powiatu ełckiego zakończyło się głosowanie zatwierdzające sprawozdanie powiatu ełckiego z realizacji ubiegłorocznego budżetu. W parze z przyznaniem dla zarządu powiatu absolutorium, poszło udzielone mu wotum zaufania.

 

Radości z uzyskania poparcia rady przez zarząd powiatu nie kryje starosta ełcki Marek Chojnowski. I podkreśla, że jego zdaniem do obu uchwał należy odnieść się, jak do oceny pracy poprzedniego zarządu.

 

– Jest to wyraz akceptacji działań, które zarząd prowadził w ciągu roku – mówi starosta Marek Chojnowski. – Pod koniec ubiegłego roku zarząd się zmienił, co było efektem wyborów. Można więc powiedzieć, że obie uchwały dotyczą oceny pracy poprzedniego zarządu.

 

fm

Jedna odpowiedź do “Radni powiatu ełckiego udzielili zarządowi absolutorium i wotum zaufania”

  1. Mieszkaniec elk pisze:

    Szefem DW jest Pan Starosta. Dlaczego u niego tak jak w mieście nie ma konfliktów. Piekła kłótni.odpowiedź, bo to inny poziom człowieka. Każdy go lubi i uważa nawet radni z opozycji. Humorzasty skłócony ze wszystkimi z Panem Wójtem nie rozmawia prywatnie od lat. Nikt tu nie chce inwestować bo cała Polska wie że tu rządzi konfliktowy.

Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Powiat Ełcki Nagrody ,,Ełcki Bocian 2020” wręczone
Już po raz piętnasty odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień...
Powiat Ełcki Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy dokumentującej życie Karola...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015