Radny na dywaniku

Zapraszamy na cykl rozmów, w których wezmą udział nasi radni. Z każdym z nich poruszymy bieżące sprawy dotyczące Ełku i ełczan. Naszym dzisiejszym gościem jest radny miasta Ełku Robert Wesołowski.

38 odpowiedzi na “Radny na dywaniku”

 1. Wyborca pisze:

  Brawo Panie Radny Robercie. Podpisuję się pod tym co Pan powiedział. Koniec lansu prezia. Trzeba zmieniać miasto nie tylko malowaniem. Liczymy że dotrzyma Pan słowa. Sesja budżetowa blisko.

 2. Ełczanin pisze:

  Człowieku idź się leczyć! Szkoda tylko porządnych ełczan, że mają takiego radnego

 3. mazursz pisze:

  Ple,ple,ple. Ten radny to wstyd i śmiech. Jego fantazje to nieudana promocja własnej osoby. Dużo bzdur i żadnych konkretnych propozycji.

 4. Ełczanka pisze:

  czy ten człowiek wie o czym mówi, kto go wybrał i z jakiej opcji, wstyd po prostu chłop się zbłaźnił.

 5. Anonim pisze:

  brak słow

 6. Ełczanka2 pisze:

  Z całym szacunkiem, ale chyba urwał się Pan z jakiejś choinki. Po pierwsze jeśli chodzi o zamknięcie imprez i kwestię promilowej ilości turystów. Zamknijmy wszystkie imprezy i wówczas zróbmy promocję miasta. Pracuję w turystyce wiele lat i widzę jak się zmienia sytuacja jeśli chodzi o przyjeżdżających do Ełku turystów i czy są zainteresowani oraz dlaczego tu wracają.

 7. Ełczanka2 pisze:

  Druga sprawa to przyciągniecie inwestorów/potencjalnych pracodawców – czy zwrócił Pan uwagę że w Ełku pracy jest mnóstwo? że firmy szukają non stop kogoś do pracy? W jaki sposób chce Pan zmusić przyszłych pracodawców do tego ażeby lepiej płacili swoim pracownikom? Bo to że wzrośnie ilość inwestorów nie zmieni faktu płac a to one powodują że Pana koleżanki nie stać na wynajęcie mieszkania w Ełku.

 8. ligiusz pisze:

  Dobrze mówi, nie wykorzystujemy jeziora, wybudują most, gdzie połączenie jest zbedne, ograniczające jezioro, a Giżycko wykorzystuje potencjał statków jachtów itp. Przyjadą tysiące turystów do Ełku by przejść się mostem, bo w Polsce ich brakuje. Panie Andrukiwicz buduję się „małą obwodnicę” by upłynić ruch na WP, zwiększyć bezpieczeństwo i odkorkować miasto ale most jest ważniejszy.

 9. Zuzia pisze:

  Szkoda słów…. miej Panie Boże w opiece swojej to miasto. Z takimi radnymi dramat jakiś. Kto go wybrał?

 10. Semen pisze:

  Fajnie mówi. To jest głoś dojrzałej części społeczności. Należy się przysłuchiwać i wyciągać wnioski. Nowy model myślenia o Ełku. Widać, że facet ma pojęcie o czym mówi.

 11. Anonim pisze:

  Masakra. Likwidacja w ramach oszczędności imprez, ale na tunel pod centrum miasta to już powinny się znaleźć pieniądze.
  Mam wrażenie, że pan radny nie wie o czym mówi.
  Zapatrzenie we własną osobę…”hermetyczna wiedza…. Laureat konkursów…”
  A ten profil: https://www.facebook.com/tunelkrzyzacki/ Przecież to jakiś bełkot.

 12. Dankman pisze:

  Panie Robercie, nie wie Pan co mówi, nie równajmy się z Suwałkami, które w głównej mierze opierają się na bliskości granicy, a także na tym że tam miasto poszerza się. Jakie firmy?? Kto ogląda TVN Biznes?? Suwałki zazdroszcza nam imprez kulturalnych i tego że w Ełku cos się dzieje. Tak mamy źle w sferze turystycznej? a co ma powiedzieć Łomża. Nie będziemy kurortem, ponieważ nie mamy żeglownego jeziora, ale to jest nasz atut spokojnego spędzenia letniego urlopu. Prosze o porozmawianie z kimś z Suwałk, a potem wysuwanie opinii. Rozumiem, że budowa starówki, tunelu to za darmo?? Prosze się nie chwalić, o reklamie Pan nic nie wie.

 13. Anonim pisze:

  „mam hermetyczną wiedzę ” ……………………………

 14. Mieszkaniec pisze:

  Im więcej miejsc pracy tym większa walka o pracowników. Czym można walczyć? płacami. Mam konkretny przykład brata w Suwałkach. Pierwszy pracodawca który go chciał płacił 3 200 brutto. Drugi 3600 na rękę. Trzeci zapłacił 4000 i dopłaca do mieszkania 800 zł. W Ełku firma do której trafił na rękę zaproponowała 2200.jesli piszecie o nadmiarze miejsc pracy w Ełku to najpierw sprawdzcie za ile. O czym mówicie jeśli w ciągu 12 lat nie powstał żaden duży zakład. W Suwałkach 17.wejdzcie na stronę inwestycje Suwałk. Ełk to miasto w którym rządzi nieudacznik. Na służbie u biskupa. Gdzie rządzi klika układy i kolesie. Wasza ambicją to 2000 zł i mieszkanie u mamusi. Ambitniejsi na to się nie godzą. A tylko w ostatnich 12 latach wyjechało 5000 osób w młodym wieku. Znajomy nauczyciel opowiadał że 90% przed maturą wie że opuści to miasto. CO DO radnego, ktoś go wybrał.

 15. Industrial pisze:

  Radny Wesołowski to nowa jakość. Facet ma pojęcie i odwagę mówienia prawdy o Ełku. To jakaś lewa noga PiS. Popieram w całej rozciągłości.

 16. Gluten pisze:

  W końcu, ktoś mówi realnie o Ełku. Prawo Radny Wesołowski.

 17. Hubert. pisze:

  ELCZANKO 2 nie każdy ma takie ambicje jak Ty. 2200 to płacę za mieszkanie a co dalej? Wyjechałem z Ełku nie na zachód Europy tylko na zachód Polski. Nie napisze ile zarabiam bo wpisać można wszystko. Zarabiam tyle że Spłacam kredyt na mieszkanie. Opłacam czynsz. Jeżdżę dobrym samochodem. I mam pieniądze na dobre urlopy. Kilka lat temu gdy zobaczyłem w którym kierunku idzie Andrukiewicz uciekłem. Dosłownie uciekłem z dnia na dzień. Nie rozwiązałem nawet zgodnie z prawem umowy o pracęw Ełku. To był najlepszy ruch w moim życiu. Firma w której pracuję to filia dużej firmy w Niemczech. Uczą nas Niemieckiego dopłacają do wczasów w ich ośrodku szkoleniowo wypoczynkowym. Dla tych którzy się zastanawiają jedna rada. Decyzja i natychmiastowy wyjazd. Czas czyli życie pędzi bardzo szybko. Pozdrawiam. PS. Jesl ktoś z nas tu pracujących chce wyjechać na stałe do Niemiec ma takie mozliwo#cii zapewniona pracę.

 18. Jan pisze:

  Panie Radny ci co pana krytykują zazdroszczą Panu popularności. Radnym nie może zostać każdy. Powodzenia w głosowaniu nad budżetem. Liczymy że nie odda Pan walkowerem preziowi. Opozycja musi być zwarta. Jeszcze raz wyrazy
  Szacunku. Tak trzymać. Jeśli ktoś Pana nie rozumie to niech nie krytykuje. My Pana popieramy.

 19. Obecnie... pisze:

  Ełk staje się „sypialnią ” dla starszych osób. Nawet turyści (zwabieni jakąś reklamą) przyjeżdżający do Ełku lub TYLKO ZATRZYMUJĄCY się przejazdem (!) twierdzą, że to miasto „NA STARE LATA, NA EMERYTURĘ” i być może WTEDY się tu przeprowadzą.
  A co do rozwoju miasta – to tylko nowe zakłady pracy konkretnych firm !!! – może (także) z sentymentu historycznego – firmy z Niemiec? – do których bardzo wielu młodych Ełczan emigruje ZA CHLEBEM.

 20. Oj tam, oj tam ! pisze:

  Ełckie ruiny zamku z oknami PLASTIKOWYMI – czyż to nie ewenement na skalę Europy a nawet świata ???!!! A do tego – do dziś wokół tego „ZAMKU” – niezagospodarowany teren – jakże ekologiczny, wręcz dziki…..

 21. ełcki podatnik pisze:

  A „ełcka strefa ekonomiczna” ma tyle wolnego miejsca! A tą strefą „ZARZĄDZA” ktoś za niezłą kasę?! A może to już TYLKO ekologia ???

 22. janek 1957 pisze:

  Wreszcie jakis normalny radny,brawo popieram

 23. ona 2229 pisze:

  Gdybysmy tak my przedsieb.prowadzili firmy jak zarza prowadzi miasto to bysmy dawno wszyscy poplajtowali.

 24. Wyborcy Pana Roberta. pisze:

  Pani Robercie przewyższa Pan bystroscią prezia stukrotnie. Niech pan okroi jego budżet dokładnie. Liczymy na Pana niech pan mu wybije z głowy kładki i mostki.

 25. Fadro. pisze:

  Jestem przekonany że radny wybije z głowy preziowi kładki. Mostki i baloniki.

 26. Laskowski pisze:

  Kiedyś był Kononowicz teraz jest Wesołowski.

 27. RUMUNIA pisze:

  OBY WIĘCEJ TAKICH RADNYCH JAK WESOŁOWSKI

 28. Anonim pisze:

  Porażka , ale plan na rozwój miasta , koń by się uśmiał . Budując tunel , stworzymy starówkę i Ełk się będzie rozwijał. Wzrosną płace i ludzie pracę dostana przy budowie tunelu łopatami. I jeszcze może zamek pomogą w końcu wyremontować . obciach !!!

 29. D. W pisze:

  Prezio spotkał się wieczorkiem z PiS a teraz z KOL. Jako Wasz wyborca pytam. O czym tak ważnym rozmawiacie wieczorem. Dlaczego nie można podyskutować podczas komisji lub sesji. Czyżby prezio chciał ukryć przed wyborcami trudne radnych pytania i decyzje.

 30. M. M pisze:

  Dyskusja tylko jawna państwo Radni. Macie sesję i komisje. Czyżbyście byli na zwołania TA jak poprzednia Rada.

 31. Kamila pisze:

  To jest próba podporządkowania sobie kolejnej rady. Mamy nadzieję że radni sobie poradzą i nie będą się więcej meldować.

 32. Wyborca KOL pisze:

  Coś tu znowu nie gra. Jeśli prezydent ma jakieś problemy to oficjalnie zgłasza je Radzie na komisji albo sesji. Panie Szelążek stwarzacie dziwne sytuacje. My myśleliśmy że w końcu choć w małym stopniu zapanuje w tym mieście normalność.

 33. Wyborca pisze:

  Koalicjo. Głosuj mądrze. Nie pozwól na zadłużenie miasta. Dobrzaki to 11 radnych w tym trójka przechrztów. Klimowicz, Porucznik, Tyszkiewicz.

 34. Jolka pisze:

  Te 3 osoby to Kałuże. To im pasuje.

 35. Kamila pisze:

  Jeśli powstanie straszydło zwane kładką powinna się nazywać imienia Humorzastego.

 36. Jerzy pisze:

  Czy to prawda że Górski gejowskie struktury zakłada? Zapytać zawsze można.

 37. GuCio pisze:

  Wstyd mi, że Cię znam.

 38. Wyborca pisze:

  A ten tunel to rozumiem że Pan Radny nam zafunduje bo to przecież „niewielki” wydatek jest

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015