REGATY O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ JEZIORA SELMENT WIELKI O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK

Gmina Ełk oraz Jednostka Ratownictwa Wodnego OSP Szeligi zapraszają żeglarzy do udziału w II Regatach o Błękitną Wstęgę Jeziora Selment Wielki o Puchar Wójta Gminy Ełk. Regaty odbędą się w najbliższą sobotę, 21 lipca 2018 r. na jeziorze Selment Wielki. Biuro i port regat będą mieściły się na przystani JRW OSP w Szeligach.

 

– Regaty będą miały charakter turystyczny, długodystansowy i zostaną rozegrane w klasie omega, a także w klasie open – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

– Ilość biegów będzie uzależniona od warunków pogodowych i zostanie ustalona po odprawie sterników – dodaje Robert Pazdej, prezes JRW OSP Szeligi.

– Start wspólny dla obu klas planowany jest na godz. 11.00. Załogi składać się mogą z dowolnej ilości żeglarzy, którzy uczestniczyć będą w zawodach na własną odpowiedzialność.

Regaty zabezpieczą ratownicy JRW OSP Szeligi. Organizatorzy zapewniają także miejsce do slipowania jachtów, miejsce do parkowania samochodów, pole biwakowe, poczęstunek przy ognisku i dobrą zabawę. Po zakończeniu zawodów zostaną wręczone nagrody pieniężne, puchary i dyplomy.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia zawodów (do godz. 10.00), na przystani JRW OSP w Szeligach. Wpisowe za udział w zawodach: 20 zł od jachtu. Kontakt telefoniczny: 513 846 792, 602 678 180.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Komunikat dotyczący pracy urzędu
Informujemy, że 8 czerwca (wtorek) w godz. 7.30- 9.00 wejście...
Powiat Ełcki Uczennica ZS nr 5 w Ełku laureatką ogólnopolskiego konkursu
Gabriela Lis, uczennica Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. K....
Powiat Ełcki Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
Dziś, 4 czerwca, mija kolejna rocznica pierwszych po II Wojnie...
Powiat Ełcki Międzynarodowy Dzień Dziecka
Dziś, 1 czerwca, świętujemy Międzynarodowy Dzień...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015