REGATY O BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ JEZIORA SELMENT WIELKI O PUCHAR WÓJTA GMINY EŁK

Gmina Ełk oraz Jednostka Ratownictwa Wodnego OSP Szeligi zapraszają żeglarzy do udziału w II Regatach o Błękitną Wstęgę Jeziora Selment Wielki o Puchar Wójta Gminy Ełk. Regaty odbędą się w najbliższą sobotę, 21 lipca 2018 r. na jeziorze Selment Wielki. Biuro i port regat będą mieściły się na przystani JRW OSP w Szeligach.

 

– Regaty będą miały charakter turystyczny, długodystansowy i zostaną rozegrane w klasie omega, a także w klasie open – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

– Ilość biegów będzie uzależniona od warunków pogodowych i zostanie ustalona po odprawie sterników – dodaje Robert Pazdej, prezes JRW OSP Szeligi.

– Start wspólny dla obu klas planowany jest na godz. 11.00. Załogi składać się mogą z dowolnej ilości żeglarzy, którzy uczestniczyć będą w zawodach na własną odpowiedzialność.

Regaty zabezpieczą ratownicy JRW OSP Szeligi. Organizatorzy zapewniają także miejsce do slipowania jachtów, miejsce do parkowania samochodów, pole biwakowe, poczęstunek przy ognisku i dobrą zabawę. Po zakończeniu zawodów zostaną wręczone nagrody pieniężne, puchary i dyplomy.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia zawodów (do godz. 10.00), na przystani JRW OSP w Szeligach. Wpisowe za udział w zawodach: 20 zł od jachtu. Kontakt telefoniczny: 513 846 792, 602 678 180.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Jak będzie wyglądał przyszłoroczny budżet miasta Ełku?: Elczanin

  Miast planuje wysokość długu w 2019 roku na 91 ...

 • To już jutro. Kickboxerzy zmierzą się w formule K1.: Kora

  Moja propozycja to, niechby mu wybili z głowy bud ...

 • To już jutro. Kickboxerzy zmierzą się w formule K1.: Kibic

  Wczoraj widziałem w TV walkę prezydenta Poznania ...

 • Nowe miejsca parkingowe przy ul. Wielkanocnej w Ełku. Będą kolejne?: WK

  Maksymalnie 7 normalnych samochodów tam zaparkuje ...

 • Ile zarobią? Ełccy radni uchwalili stawki swoich diet.: Dar.

  Głosowałem na nich i popieram podwyżkę. Jedyni ...

 • Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015