Rodzicu! Bądź czujny! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w Ełku.

Niepokojące informacje obiegły Ełk. Od kilku dni w mieście mówi się o podejrzanym mężczyźnie zaczepiającym dzieci. Znane są dwa takie przypadki. Pierwszy miał miejsce w środę 20 lutego. Druga taka sytuacja zdarzyła się następnego dnia. Czy oba przypadki mają ze sobą związek? Odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana.

 

Informacje o nich pojawiły się na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Obie sytuacje potwierdzają ełccy policjanci. W czwartek 21 lutego nieznany mężczyzna śledził dziewczynkę. Najpierw jechał za 10-latką samochodem, a następnie szedł za nią do klatki schodowej.

 

– Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy podczas rozmowy ze zgłaszającą potwierdzili wcześniejsze zgłoszenie – informuje Agata Jonik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ełku. – Policjanci sprawdzili okolicę wskazaną przez zgłaszającą i tereny przyległe, jednak nie napotkali opisanego wcześniej samochodu oraz mężczyzny.

 

Dzień wcześniej o nieznanym mężczyźnie zaczepiającym na os. Jeziorna 11-latkę, ełckich policjantów powiadomił pedagog ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku. Dziewczynka nie zareagowała na jego zaczepki, a o całej sytuacji opowiedziała rodzicom i poinformowała pedagoga.

 

– Funkcjonariusze prowadzą czynności sprawdzające w tej sprawie, ustalamy okoliczności tego zdarzenia — dodaje oficer prasowa ełckiej KPP.

 

W ramach zadań doraźnych patrolują okolice ełckich szkół. Proszą też o natychmiastowe powiadomienie ich o każdej, tego typu sytuacji. Jednocześnie zapewniają, że sprawdzą wszystkie sygnały, jakie dotrą od nich od mieszkańców.

 

em

8 odpowiedzi na “Rodzicu! Bądź czujny! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w Ełku.”

 1. podpis pisze:

  Trzeba sprawdzić, który ksiądz jeździ audi.

 2. Magda pisze:

  jak to jest fejk ludzie, identyczny jak to ze biała furgonetka porywa dzieci… naiwni

 3. dorcia512 pisze:

  Nie sądzę. To nie pierwszy raz, kiedy dziwne typy kręcą się koło placów zabaw. Sama kiedys takiego pogoniłam, jak zaczelam wypytywać co tu robi i z kim przyszedł, to zwiał zanim zdązyłam policję wezwać.

 4. Agda pisze:

  Macie kamery możecie sprawdzić jak i którędy poruszała się dziewczynka nie ma żadnego problemu a nie czekacie aż człowiek poda wam wszystko na tacy wsiąść się wkoncu do roboty i zacząć patrole nogami nie byłoby takich sytuacji…..

 5. Aaaa pisze:

  Macie monitoring miejski… Ciężko sprawdzić?

 6. ELCZANKA pisze:

  Dokładnie w Ełku jest tyle kamer

 7. Ełczanin Morf3 pisze:

  – kamery kamery kamery !!! prześledźcie, pokażcie nagrania- szybko się znajdzie 🙂

 8. Ernest pisze:

  Co za bzdury, że nie potrafią złapać. Tym miastem i tak rządzą zboczeńcy więc swoich nie ukarzą dopóki się komuś krzywda nie stanie. Chyba że ofiarę z dowodami zamkną jak Stonogę i kolejna akcja z fałszywą flagą..

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015