Rozpoczęła się majówka dla twardzieli. W Ełku trwa Runmageddon.
Galeria zdjęć

Po raz kolejny w Ełku zagościł Runmageddon. Morderczy bieg z przeszkodami przyciągnął do miasta zawodników i kibiców z odległych zakątków Polski. Trzydniowe zmagania zmagania rozpoczęły się w środę 1 maja.

 

W Runmageddonie biorą udział zarówno dorośli jak i młodsi adepci ekstremalnych biegów. Dorośli mają do wyboru wyboru cztery trasy: Intro o długości 3 km z ponad 15 przeszkodami, 6-kilometrowy Rekrut z ponad 30 przeszkodami, odcinek Classic o długości 12 km i więcej niż 50 przeszkodami oraz dystans dla prawdziwych twardzieli i twardzielek, czyli 21 – kilometrowy Hardcore z zatrważającą liczbą ponad 70 przeszkód.

 

Zmaganiom uczestników biegu można kibicować m.in. na plaży przy ul. Parkowej w Ełku, która na czas zawodów zamieniła się w runmageddonowe miasteczko. Atrakcji w nim nie brakuje. Organizatorzy przygotowali m.in. specjalną Strefę Treningową, w której w godz. 10 – 21 każdy chętny może spróbować swoich sił i zmierzyć się z przeszkodami.

 

W Ełku Runmageddon będzie gościł do 3 maja.

 

fm

Galeria

5 odpowiedzi na “Rozpoczęła się majówka dla twardzieli. W Ełku trwa Runmageddon.”

 1. Kolega pisze:

  390tysiecy miasto płaci za te imprezę a oni od nas jeszcze żądają opłat. W takim razie pytamy ile na tym miasto zarabia albo ile ktoś zarabia. 100 mln długu miasta to krok od bankructwa.

 2. Zdziwiona pisze:

  My jako miasto za to płacimy?

 3. Iwonka pisze:

  Tak ok 400tys fajnie nie?

 4. Kamila pisze:

  Tak my płacimy, miasto dokłada do tej imprezy 390 tysięcy zlotych. I nie miej tu podejrzeń o których czytałem w sieci. Przecież miasto mogłoby samo to coś organizować. Ale wtedy…………

 5. Magda pisze:

  Zamiast oddawać te pieniądze komuś do kieszeni lepiej rzeczywiście samemu coś zorganizować. Nie kumam dlaczego ełczanie mają płacić podwójnie za bieganie po swoich chodnikach?

Powiat Ełcki Przedłużenie terminu składania wniosków
W związku z pandemią koronawirusa Starostwo Powiatowe w Ełku...
Powiat Ełcki „Ekonomiak” wśród najlepszych w kraju
Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku...
Powiat Ełcki O ełckiej oświacie z Ministrem Edukacji Narodowej
Szef resortu edukacji Dariusz Piontkowski spotkał się w Zespole...
Powiat Ełcki Internetowe spotkania Działaj Lokalnie
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA zaprasza na internetowe...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015