Runmageddon coraz bliżej. Poznaj TOP 10 przeszkód.

Runmageddon Ełk zbliża się coraz większymi krokami. Uczestnicy kończą ostatnie treningi i kompletują stroje. A Runmageddon? Także nie próżnuje! Projekty przeszkód i konstrukcji nabrały realnych kształtów i tylko czekają na kolejnych śmiałków, którzy nie boją się stawić im czoła. Czego będzie można spodziewać się podczas tegorocznej edycji? Oto TOP 10 przeszkód Runmageddon Ełk, który odbędzie się już w najbliższą majówkę – od 1 do 3 maja.

 

Ekstremalny bieg odbędzie się na plaży miejskiej w Ełku. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – to właśnie na wodach Jeziora Ełckiego będzie miała miejsce przeprawa kajakami. Kto będzie potrzebował więcej wodnych atrakcji, będzie mógł zmierzyć się z przeszkodą Aquaman. Zadanie polega na doskoczeniu do dzwonka i spektakularnym wylądowaniu w zbiorniku z wodą.

 

Dla tych którzy wolą wysokości od wody, Runmageddon przygotował przeszkody Komandos i Atak Szczytowy podczas, których będzie można przećwiczyć nie tylko silną wolę, ale także mięśnie. Silne ręce wyjątkowo się tutaj przydadzą! Także podczas pokonywania kultowego już Multirigu, którego nie zabraknie i tym razem.

 

A jeśli któryś z uczestników zawsze chciał poczuć się niczym bohater filmu sensacyjnego, teraz w końcu będzie miał szansę! Wystarczy, że wskoczy na przeszkodę Helikopter i udowodni, że dałby radę nawet gdyby ten stanął w ogniu!

 

Kto czeka na więcej wysiłku i łez nie zawiedzie się. Kolosalna konstrukcja zbudowana z opon – Oponeo z pewnością wyciśnie ze wszystkich śmiałków ostatnie krople potu. Przy takich przeszkodach Pole Dance i Kołkownica będą czystą przyjemnością!

 

W Runmageddon Ełk mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i młodsi adepci ekstremalnych biegów. Do wyboru są cztery trasy dla dorosłych: Intro o długości 3 km z ponad 15 przeszkodami, 6-kilometrowy Rekrut z ponad 30 przeszkodami, odcinek Classic o długości 12 km i więcej niż 50 przeszkodami oraz dystans dla prawdziwych twardzieli i twardzielek – 21 – kilometrowy Hardcore z zatrważającą liczbą ponad 70 przeszkód.

 

Małe dziki z kolei będą mogły zmierzyć się z dwoma rodzajami dystansów. Dla maluchów od 4 do 11 lat przygotowano kilometrowy odcinek, podczas którego będą musieli pokonać ponad 10 przeszkód. Natomiast starszaki w wieku 12 – 15 lat pobiegną dwukilometrową trasą obstawioną ponad 15 przeszkodami.

 

Galeria

2 odpowiedzi na “Runmageddon coraz bliżej. Poznaj TOP 10 przeszkód.”

  1. As. M pisze:

    Pielęgniarki w promedice na głodowych pensjach a on pakuje390 tysięcy zł na taplanie w błocie.

  2. wert pisze:

    Pani Anno Wojciechowska nie zaglosuje na panią.

Powiat Ełcki Wspólna wideokonferencja
Wideokonferencja dla partnerów projektu pn. „Połączenie...
Powiat Ełcki Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego...
Powiat Ełcki Samorządowcy dwóch województw poparli budowę drogi S16
Wczoraj w Osowcu samorządowcy z województw warmińsko-mazurskiego...
Powiat Ełcki Długo wyczekiwany chodnik powstanie w gminie Kalinowo
Minister Infrastruktury zatwierdził program inwestycyjny ,,Budowa...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015