Runmageddon coraz bliżej. Poznaj TOP 10 przeszkód.

Runmageddon Ełk zbliża się coraz większymi krokami. Uczestnicy kończą ostatnie treningi i kompletują stroje. A Runmageddon? Także nie próżnuje! Projekty przeszkód i konstrukcji nabrały realnych kształtów i tylko czekają na kolejnych śmiałków, którzy nie boją się stawić im czoła. Czego będzie można spodziewać się podczas tegorocznej edycji? Oto TOP 10 przeszkód Runmageddon Ełk, który odbędzie się już w najbliższą majówkę – od 1 do 3 maja.

 

Ekstremalny bieg odbędzie się na plaży miejskiej w Ełku. Wybór miejsca nie jest przypadkowy – to właśnie na wodach Jeziora Ełckiego będzie miała miejsce przeprawa kajakami. Kto będzie potrzebował więcej wodnych atrakcji, będzie mógł zmierzyć się z przeszkodą Aquaman. Zadanie polega na doskoczeniu do dzwonka i spektakularnym wylądowaniu w zbiorniku z wodą.

 

Dla tych którzy wolą wysokości od wody, Runmageddon przygotował przeszkody Komandos i Atak Szczytowy podczas, których będzie można przećwiczyć nie tylko silną wolę, ale także mięśnie. Silne ręce wyjątkowo się tutaj przydadzą! Także podczas pokonywania kultowego już Multirigu, którego nie zabraknie i tym razem.

 

A jeśli któryś z uczestników zawsze chciał poczuć się niczym bohater filmu sensacyjnego, teraz w końcu będzie miał szansę! Wystarczy, że wskoczy na przeszkodę Helikopter i udowodni, że dałby radę nawet gdyby ten stanął w ogniu!

 

Kto czeka na więcej wysiłku i łez nie zawiedzie się. Kolosalna konstrukcja zbudowana z opon – Oponeo z pewnością wyciśnie ze wszystkich śmiałków ostatnie krople potu. Przy takich przeszkodach Pole Dance i Kołkownica będą czystą przyjemnością!

 

W Runmageddon Ełk mogą wziąć udział zarówno dorośli jak i młodsi adepci ekstremalnych biegów. Do wyboru są cztery trasy dla dorosłych: Intro o długości 3 km z ponad 15 przeszkodami, 6-kilometrowy Rekrut z ponad 30 przeszkodami, odcinek Classic o długości 12 km i więcej niż 50 przeszkodami oraz dystans dla prawdziwych twardzieli i twardzielek – 21 – kilometrowy Hardcore z zatrważającą liczbą ponad 70 przeszkód.

 

Małe dziki z kolei będą mogły zmierzyć się z dwoma rodzajami dystansów. Dla maluchów od 4 do 11 lat przygotowano kilometrowy odcinek, podczas którego będą musieli pokonać ponad 10 przeszkód. Natomiast starszaki w wieku 12 – 15 lat pobiegną dwukilometrową trasą obstawioną ponad 15 przeszkodami.

 

Galeria

2 odpowiedzi na “Runmageddon coraz bliżej. Poznaj TOP 10 przeszkód.”

  1. As. M pisze:

    Pielęgniarki w promedice na głodowych pensjach a on pakuje390 tysięcy zł na taplanie w błocie.

  2. wert pisze:

    Pani Anno Wojciechowska nie zaglosuje na panią.

Powiat Ełcki Święto mediów
Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu obchodzony jest 24...
Powiat Ełcki Volkswagen Grup Polska z ogromną karą
Ponad 120 milionów złotych kary nałożył Urząd Ochrony...
Powiat Ełcki Mali kolędnicy odwiedzili starostwo
Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia władze powiatu oraz...
Powiat Ełcki Młodzież ratuje życie
Szkolny Klub Ratownika „Cor” zorganizował Międzyszkolny Konkurs...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015