Ruszają konsultacje dotyczące współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi

Ruszają konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miasta Ełku w sprawie przyjęcia Ełckiego Programu Współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi w roku 2020. Rozpoczną się one 11 września i potrwają do końca miesiąca.

 

Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, wniosków, opinii oraz rekomendacji od zainteresowanych osób, organizacji czy podmiotów. Swoją opinię do projektu uchwały Rady Miasta Ełku w sprawie przyjęcia Ełckiego Programu Współpracy samorządu miasta Ełku z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2020, można przekazać osobiście na otwartym spotkaniu, które odbędzie się 11 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku w godz. 16.30 – 18.

 

W konsultacjach mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Ełku, a w szczególności organizacje pozarządowe mające siedzibę na terenie miasta Ełku oraz mające siedzibę poza Ełkiem, ale działają na rzecz miasta Ełku.

 

Dokumentacja dotycząca konsultacji w formie drukowanej dostępna jest w Biurze Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UM Ełku. Tam też dostępne są szczegółowe informacje dotyczące konsultacji. Biuro mieści się przy ul. Małeckich 3 w Ełku, pok. nr 10 (I piętro), tel. 87 732 61 85, 86, 87; e-mail: bop@um.elk.pl.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (2/6)
Dziś prezentujemy drugą inwestycję drogową, która została...
Powiat Ełcki Dzieje się na drogach powiatu ełckiego (1/6)
Ponad 13 milionów złotych kosztowało 6 głównych inwestycji...
Powiat Ełcki Starostwo Powiatowe w Ełku zamknięte dla interesantów
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa Starostwo...
Powiat Ełcki Wydział Komunikacji zmienia zasady pracy
W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, od...
Prawa autorskie © dm.elk.pl 2015